Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Grbavica, Novi Sad

GRBAVICA, UKNJIŽEN JEDNOIPOSOBAN STAN, USELJIV. Agencijska oznaka 1101599. CENA STANA JE 120000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Nekretnina se nalazi... više

110.000€ (2 972 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 148800€

Centar, Novi Sad

Agencijksa oznaka: 1101210 148.800 e SA PDV-OM + agencijska provizija od 3%. Na prodaju moderan, svetao i prostran stan u novoj zgradi vrhunske... više

148.800€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 4/4 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 53560€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100625. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se garsonjera, 26m2, na Adicama. Nalazi se na par minuta... više

53.560€ (2 060 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101051 CENA: 190.000e + agencijska provizija od 3% . Na prodaju je prostran i svetao dupleks stan, smešten na odličnoj... više

190.000€ (2 111 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 5/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 185000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100902 - Prodaje se uknjižena garsonjera na Grbavici ,bez tereta i zabeležbi. Stan se prodaje sa kuhinjom, i dvorišno je... više

185.000€ (2 681 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • Prizemlje/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 297500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100352 CENA... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/3 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 151200€

Karagaca, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100732 - CENA 151.200 + 3 % agencijska provizija. Oglašavamo na prodaju četvorosoban stan, u novoizgrađenom kompleksu koji... više

151.200€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 83000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100954 Cena stana 85,000 +3% agencijske provizije. Prodaje se dvosoban stan od 30m2, na Adicama, u novoj zgradi. Stan je... više

83.000€ (2 766 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 115000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100574 - CENA 115.000 e + 3% agencijska provizija. Dvoiposoban stan u novoj urbanoj vili na Telepu, blizu Heroja Pinkija,... više

115.000€ (2 254 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 320000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099186 - CENA: 320.000 e + agencijska provizija od 3 %. Uknjižen trosoban stan u samom centru Novog Sada blizu Riblje pijace,... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 4/6 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 385000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100031 CENA plus agencijska provizija od 3%. Na prodaju uknjižen duplex na Grbavici u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja,... više

385.000€ (2 873 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 134m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 126000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, dvosoban, 41m2, dobar raspored , sa terasom . Agencijska oznaka stana 1099027 CENA 126.000e + agencijska provizija 3%. Novi... više

126.000€ (3 073 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/5 spratova