Za upit stan do eura Beograd pronađeno 1836 oglasa

LUKSUZAN STAN NA DEDINJU

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Ekskluzivan stan na Dedinju , u mirnom i zelenilom okruzenom delu u blizini Belog dvora. Predstavlja savrsen spoj luksuza, privatnosti i komfora.... više

950.000€ (5 428 €/m²)

  • 4 soba
  • 175m²
  • Visoko prizemlje.sprat

PRODAJA, 4.0, LUKSUZAN STAN, BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera je sinonim za kvalitet, luksuz, izgled i savrsenu lokaciju za zivot. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim izgledom, inovanitvnim... više

1.860.000€ (8 378 €/m²)

  • 4 soba
  • 222m²
  • 6.sprat

LUKSUZAN STAN 130M2 WEST 65, DVA GARAZNA MESTA

West 65, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju cetvorosoban stan vrhunskog kvaliteta u modernom kompleksu West 65. Povrsina 130 m2, idealno pozicioniran na sestom spratu. Stan... više

700.000€ (5 384 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 6.sprat

PRODAJE SE KOMFORAN TROSOBAN STAN U CENTRU GRADA

Botanicka Basta, Palilula, Beograd

U centralnoj gradskoj zoni, izmedju Botanicke baste i Takovske ulice nalazi se ova nekretnina, izuzetno skladne strukture. Stan je klasican... više

275.000€ (3 055 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 4.sprat

PRODAJA, DVOIPOSOBAN STAN, VRACAR, DUBLJANSKA

Vracar, Vracar, Beograd

Stan na veoma trazenoj lokaciji, u srcu Vracara, u Dubljanskoj ulici na samo par minuta hoda od Hrama. Stan je dvoiposoban, uknizen na 74m2,... više

223.000€ (2 753 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 3.0 STAN NOVIJE GRADNJE, PALILULA

Palilula, Palilula, Beograd

Funkcionalan trosoban stan u centru grada. U blizini je Botanicka basta, supermarketi, skole, na deset minuta hoda je Bajlonijeva pijaca, a... više

265.000€ (3 581 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 6.sprat

PRODAJA, 3.5 STAN, KURSULINA, 110 M2, HRAM SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

U srcu Vracara , Kursulinoj ulici prodajemo ovaj izuzetan salonski stan. Zgrada u kojoj se nalazi odise duhom stare kvalitetne gradnje sa... više

385.000€ (4 583 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 84m²
  • 4.sprat

STAN CUKARICA ŽARKOVO 114m2 , T , 290000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Trgovačka, UKNJIŽEN, troiposoban renoviran stan sa prelepom terasom, stambena zgrada, godina gradnje:... više

290.000€ (2 543 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 114m²
  • 10.sprat

STARI GRAD DORCOL 148m2 , 900000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

4.0 stan u novogradnji. Prodaje se namešten,luksuzno opremljen. Tokom gradnje, stan je opreman po željama vlasnika, pa je ugrađen orahov parket,kvalitetna... više

900.000€ (6 081 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 1.sprat

VOZDOVAC VOZDOVAC 115m2 , (T) , 189900e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

HODNIK, DNEVNA SOBA, TRI SPAVACE SOBE, DEVOJACKA SOBA, KUHINJA, TRPEZARIJA, DVA KUPATILA I TERASA. uknjizen 1/2 TOME ROSANDICA više

189.900€ (1 651 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 115m²
  • 1.sprat

NOVI BEOGRAD BLOK 45 70m2 , 30(T)+L , 230000e

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

STAN U IZVORNOM STANJU, ADAPTIRAN U 2.5. NALAZI SE NA POSLEDNJEM SPRATU VISESPRATNICE,SA PANORAMSKIM POGLEDOM. U STANU JE ZAMENJENA STOLARIJA... više

230.000€ (3 285 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • 11.sprat

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog - Stan 67.28m2, 154744e (uračunat PDV)

Mirijevo, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan u izgradnji u novom projektu koji se sastoji od dva objekta pod nazivom "Mirijevski vrtovi",... više

154.744€ (2 309 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 1/4 spratova