Za upit stan do eura Beograd pronađeno 1836 oglasa

PETOSOBAN STAN, STARI GRAD, TERAZIJSKI PLATO

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Tik ispod terazijskog platoa u lepoji odrzavanoj salonskoj zgradi nalazi se ovaj novoizgradjeni dupleks stan. Stan je po strukturi 5,0, izuzetno... više

365.000€ (2 765 €/m²)

  • 5 soba
  • 132m²
  • 4.sprat

DVOSTRANO ORIJENTISAN 3.0 STAN-BW QUEENS RESIDENCES

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Queens Park Residences - novu zgradu u okviru projekta Beograd na vodi. Ovaj stambeno-poslovni objekat nalazi se u trecem... više

602.888€ (4 275 €/m²)

  • 3 soba
  • 141m²
  • 8.sprat

ODLICAN TROSOBAN STAN – BW DIVA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više

303.888€ (4 162 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1.sprat

PRODAJEMO PETOSOBAN SALONAC NA STAROM GRADU

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Centar Beograda, Stari grad, je oduvek bio pozejlna lokacija, kako za zivot tako i za razne poslovne delatnosti. Na nekoliko minuta hoda je... više

440.000€ (3 410 €/m²)

  • 5 soba
  • 129m²
  • 3.sprat

PRODAJA, 2.5 STAN U NOVOGRADNJI, CRVENI KRST

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Stan se nalazi u novoj zgradi, tek useljenoj, u mirnoj ulici kod Doma zdravlja Vracar . Juzno je orijentisan, svetao, i gleda ka dvorisnoj... više

270.000€ (4 354 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 2.0 STANA NA CUKARICI

Cukarica, Cukarica, Beograd

Prodaje se kompletno renoviran stan u kuci, uknjizen 1/1 kao idealni deo objekta, u mirnoj i dobro povezanoj Sandzackoj ulici. Stan je bez dodatnih... više

106.000€ (2 717 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 2.0 STAN U JOVANKE RADAKOVIC, ZVEZDARA

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

U ponudi je dvosoban stan koji odlikuje promisljeno uredjen prostor i mirna pozicija neposredno uz Zvezdarsku sumu. Nalazi se na prvom spratu... više

138.000€ (2 760 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN U PRVOMAJSKOJ, ZEMUN

Zemun, Gornji Grad, Zemun, Beograd

Prodajemo izuzetan porodican stan na odlicnoj lokaciji u Zemunu u Prvomajskoj ulici. Zgrada je odmaknuta od ulice, ususkana u zelenilu, okruzena... više

177.000€ (2 901 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • Visoko prizemlje.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN NA BANJICI SA GARAZNIM MESTOM

Banjica, Vozdovac, Beograd

U ponudi je trosoban stan na Banjici, smesten u novoj modernoj zgradi izgradjenoj po savremenim standardima uz koriscenje kvalitetnih materijala.... više

205.000€ (3 153 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

PRODAJA 0.5 RENOVIRAN, KARABURMA, PALILULA

Karaburma, Palilula, Beograd

Renovirana i potpuno namestena garsonjera, prodaje se sa svim stvarima,odmah useljiva, idealana za zivot i kao investicija.Na odlicnoj lokaciji,sto... više

104.000€ (4 160 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 3.sprat

PRODAJA, 1.5 STAN, ZELENO BRDO, ZVEZDARA

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan povrsine 34m2. Nalazi se u mirnom i zelenilom okruzenom delu Zvezdare, Zeleno brdo, u prizemlju manje... više

83.000€ (2 441 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • Prizemlje

STAN VOZDOVAC BANJICA 79m2 , L , 178000e

Banjica, Vozdovac, Beograd

Prodaja stana Beograd, VOŽDOVAC, BANJICA, Paunova, UKNJIŽEN, trosoban dvoetažni stan sa, lodjom, sprat: 8/12, cg, protočna topla voda, lift,... više

178.000€ (2 253 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 8.sprat