Za upit stan Backa pronađeno 34 oglasa

Zemun, Meandri - Bačka, 68m2

Meandri, Zemun, Beograd

Zemun, Meandri - Bačka 2.0, 68m2 (lođa 10m2), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju komforan i funkcionalan dvosoban... više

195.000€ (2 867 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 5/6 spratova

Bačka Palanka, Okolna mesta, Čelarevo, 2.0, 62m2, 29000EUR

Centar, Bačka Palanka

Agencijski ID: 132492, PR/, uknjizen, za renoviranje. Na prodaju stan 62m2 u centru Celareva. Stan se nalazi u kuci gde ima jos dva stana.... više

29.000€ (467 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²

Prodaja garsonjere Novi Sad – Sajam, Bačka | Odlična investicija, 16 m2, 1.

Sajmište, Novi Sad

Prodaja garsonjere Novi Sad – Sajam, Bačka | Odlična investicija, 16 m2, 1. sprat, uknjiženo Na prodaju potpuno nameštena garsonjera u Novom... više

59.360€ (3 710 €/m²)

  • Garsonjera
  • 16m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Železnička Stanica, Bačka, 4.5, 70m2, 104000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 120457, PSUT/III, terasa, uknjizen, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican cetverosoban stan u neposrednoj... više

104.000€ (1 485 €/m²)

  • 5 soba
  • 70m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Odlična investicija, Atraktivna lokacija, Četvorosoban, 157m2, Socijalno . Agencijska oznaka 1098325, Četvorosoban, 157m2, Socijalno. Oglašavamo... više

185.400€ (1 180 €/m²)

  • 4 soba
  • 157m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

<p><span style="background-color: rgb(255, 255, 255); color: rgba(0, 0, 0, 0.87);">Kompletno renovirana nekretnina. Agencijska oznaka stana... više

140.000€ (2 916 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 2/6 spratova

Stari grad, centar – Balkanska

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar – Balkanska 3.0, 110m2, 3/5, CG, klime, lift, interfon, podrum U zgradi bivše „Mlinarske zadruge“, u strogom centru Beograda,... više

480.000€ (4 363 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 3/5 spratova

Stari grad, Hotel Moskva - Balkanska 59m2

Terazije, Stari Grad, Beograd

2.0, 59m2 (lođa), 1/6, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, klima, video nadzor, parking. Locirana u najužem centru grada, Balkanska... više

324.000€ (5 491 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

Stari grad, Terazije, Balkanska, 2.5, 60m2, 324000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 93774, I/VI, klima, lift, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada.... više

324.000€ (5 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/6 spratova

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića, 71m2

Stari Banovci, Okolina, Stara Pazova

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3.0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca,... više

121.000€ (1 704 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 1/5 spratova

Veliki četverosoban stan koji može da se pretvori u dva manja

Centar, Jagodina

S obzirom da je stan u sivoj fazi pruža vam mogućnost predvajanja u dva manja po želji.Iza zgrade ima parking mesto. Plaćeni priključci za... više

105.000€ (719 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 146m²
  • 2/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 324800€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102502 - U Novom Sadu, na Grbavici nedaleko od Limanske pijace i Osnovne škole Sonje Marinković, prodaje se nameštеn četvorosoban... više

324.800€ (2 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • 3/5 spratova