Za upit stan Backa pronađeno 34 oglasa

Lux stan Bulevar Nemanjića, 79m2

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Stan se nalazi na 13-om spratu, površine 79m2. U blizini je Dom Zdravlja, vrtić, škola, park, fakultet, banka, pošta, taxi stajalište, marketi,... više

199.000€ (2 518 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 13/14 spratova

Stari grad, Botanička bašta - Budimska, 165m2

Botanička bašta, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Botanička bašta - Budimska 4.0, 165m2 (terasa 44m2), grejanje na toplotne pumpe, lift, 6/6, telefon, interfon, garaža Na prodaju... više

500.000€ (3 030 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 165m²
  • 6/6 spratova

Luksuzan, trosobni stan, 134m2

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju luksuzno opremljen stan na drugom spratu novoizgrađenog objekta, površine 134m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom... više

216.500€ (1 615 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 134m²
  • 2/2 spratova

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice, 75m2

Veliko Gradište

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice 3.0, 75m2 (lođa 4m2), 4/4, EG/struja, inverter klima, interfon, parking U ponudi trosoban stan... više

75.600€ (1 008 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 83 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.485.000€ (4 393 €/m²)

  • 5 soba
  • 338m²
  • Prizemlje

NOVOGRADNJA! Dvosoban stan 77.69m², I sprat, CENA 1550€/m² sa PDV-om - 120.

Rvati, Obrenovac, Beograd

Zadovoljstvo nam je da imamo priliku da vam ponudimo stanove u novogradnji, površine od 62m2-77m2, u odnosu na vaše potrebe i želje. Stan od... više

120.420€ (1 563 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 60 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.265.000€ (4 454 €/m²)

  • 5 soba
  • 284m²
  • Prizemlje

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

1.457.500€ (4 390 €/m²)

  • 5 soba
  • 332m²
  • Prizemlje

Veći porodični stan koji nudi maksimalni porodični komfor

Strelište, Jagodina

Retko u ponudi veći porodični stan, maksimalnog porodičnog komfora. Stan, ima dve spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, dnevni boravak, sve odvojeno,... više

78.000€ (1 040 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 4/5 spratova

Kragujevac, neuseljavan stan u novom stambeno poslovnom kompleksu Matis New Po

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se stan površine 46m2. Nalazi se na drugom spratu, u moderno projektovanom stambeno poslovnom kompleksu, na odličnoj lokaciji u blizini... više

130.000€ (2 826 €/m²)

  • 1 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Rtanj – Jablanica 10a+42kvm stara kuća ID#26176

Jablanica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se građevinska parcela 4a 07m2 sa uknjiženom kućom, ali srušenom 42m2 i do nje voćnjak 6a 36m2 ukupno 10a 43m2, iznad centra sela... više

5.500€ 0 €/m²)

  • Garsonjera
  • 0m²
  • Prizemlje

New Minel-četvorosoban stan, lux ID#1630

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

NEW MINEL-LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM U srcu Novog Beograda, u jednom od najtraženijih i najmodernijih kompleksa – New... više

336.937€ (4 011 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 14/22 spratova