Jednosoban stan, Novi Sad - Salajka | Prodaja · 23m² · 73.000€
Šajkaška , Salajka, Novi Sad, Srbija
73.000€
3 173 €/m²
Novi Sad, Salajka, Šajkaška, 1.0, 23m2, 73000EUR
Tip
Stan
Površina
23 m²
Struktura
1
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 1
- Cena
- 73.000€
- Površina
- 23 m² (3 173 €/m²)
- Ažuriran
- 23.05.2026
- ID
- 1496925
Opis
Agencijski ID: 132519, PR/. Prodajemo garsonjeru u novoj zgradi, suncana strana, kvalitetni materijali, blizina centra, velikih marketa i skole.... Niski rezijski troskovi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs
Kontakt info
- Agencija
-
BEOCITY NEKRETNINE
- Reg. posrednika br.
- 554
- Kontakt osoba
- Beocity Nekretnine
- Telefon 1
- 060/328-... Prikaži broj
- Telefon 2
- 011/328-... Prikaži broj
- Adresa
- Makenzijeva 22
- Beograd , Srbija
Slične nekretnine
Oglas
- 76.600€ 29 m2
Novi Sad, Salajka, Kisačka, 0.5, 21m2, 57000EUR
- 57.000€ 21 m2
Novi Sad, Salajka, Kisačka, 0.5, 21m2, 55000EUR
- 55.000€ 21 m2
Troiposoban stan NOVI SAD, 116000€
- 116.000€ 81 m2
Jednoiposoban stan NOVI SAD, 120000€
- 120.000€ 39 m2
Novi Sad, Salajka - Uknjižen dvosoban stan ID#1000894
- 123.600€ 45 m2
Dvosoban stan NOVI SAD, 127100€
- 127.100€ 41 m2
Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 2.0, 43m2, 133610EUR
- 133.610€ 43 m2
Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 2.0, 42m2, 133610EUR
- 133.610€ 42 m2
Dvosoban stan NOVI SAD, 136000€
- 136.000€ 43 m2
Novi Sad, Salajka, Radoja Domanovića, 2.0, 44m2, 140000EUR
- 140.000€ 44 m2
Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 2.0, 46m2, 142912EUR
- 142.912€ 46 m2