Trosoban stan, Niš - Pravni fakultet | Prodaja · 75m² · 152.000€
Trg Kralja Aleksandra Ujedinitelja , Pravni fakultet, Medijana, Niš, Srbija
152.000€
2 026 €/m²
Odličan trosoban stan 75m2, kod Pravnog fakulteta
Tip
Stan
Površina
75 m²
Struktura
3
Grejanje
Etažno
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 3
- Cena
- 152.000€
- Površina
- 75 m² (2 026 €/m²)
- Sprat
- 6
- Ukup. spratova
- 6
- Ažuriran
- 21.05.2026
- ID
- 1493286
Opis
Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak niški kej, osnovna škola, Pravni fakultet, autobuska stajališta, pešačka zona..... Po strukturi je trosoban, sa izuzetno funkcionalnim rasporedom prostorija, uknjižene površine 75m2. Nalazi se na 6. spratu u zgradi starije gradnje sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje sa trpezarijom i špajzom koja ima izlaz na manju terasu, dve spavaće sobe od kojih jedna izlazi na veću terasu, i kupatila. Stan je bez većih ulaganja, renoviran pre nekoliko godina izuzetno lepo očuvan. Vlasnik je postavio novu, kvalitetnu spoljnu petokomornu PVC stolariju, ulazna vrata sigurnosna. U svim prostorijama je parket, u kuhinji i kupatilu zamenjene keramičke pločice. Grejanje etažno kotlom na struju. Dva klima uređaja, od toga je jedna inverter. Budućem kupcu ostaje, ukoliko želi, da zameni unutrašnja vrata koja su u izvornom stanju, ali očuvana. Stanu pripada podrum, a parking je slobodan u dvorištu ispred zgrade. Prodaje se sa kompletnim nameštajem, uknjižen, čisto vlasništvo, privatna svojina 1/1, moguća je kupovina i stambenim kreditom . Topla preporuka agencije! Ovo je samo deo naše ponude, ovaj kao i druge stanove sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu.