Za upit prodaja vikendica pronađeno 1957 oglasa

Kuća u centru - kod Banovine, 100 m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju prizemna kuća u centru grada, ukupne površine 100 m2, sa pripadajućim ograđenim placem na zajedničkoj parceli. Renovirana,... više

105.000€ (1 050 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Prodajem kuću u Bečeju

Bečej

Trosobna kuća, 8 minuta od centra. Ima nusprostorije ( letnja kuhinja, radionica, ostava za ogrev). Dvorište sa cvetnom baštom i mestom za parkiranje. Kontakt... više

64.000€ (561 €/m²)

  • 114m²

Novi Sad, Klisa, , 5.0, 193m2, 220000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 120667, 4.65a, klima, terasa, uknjizen, garaza(2), dvoriste/basta. HIT CENA ZA DVE KUCE! Dve kuce na jednom placu povrsine 465... više

220.000€ (1 139 €/m²)

  • 193m²

Novi Sad, Kamenjar, , 2.0, 70m2, 93000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 118250, 3a, spratna, 1, renoviran, dvoriste/basta, vikendica. Prodaje se renovirana vikendica na Kamenjaru, u prvom redu do Dunava,... više

93.000€ (1 328 €/m²)

  • 70m²

Savski venac, Dedinje, Mladena Stojanovića, Kuća, 415m2, 2200000 EUR

Dedinje, Beograd

Veoma funkcionalna i komforna kuća ukupne površine 415m2, koja se nalazi na 4a placa. Sastoji se od dve vertikale, u svakoj se nalazi suteren,... više

2.200.000€ (5 301 €/m²)

  • 415m²

Prodaje se uknjizena kuca od 113m2 na 50 ari placa.

Paraćin

Prodaje se uknjizena kuca od 113m2 na 50 ari placa. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog i lepo osvetljenog dnevnog boravka, opremljene... više

140.000€ (1 238 €/m²)

  • 113m²
  • .sprat

ODLIČNA KUĆA U STAPARU!

Stapar, Okolina, Sombor

KUĆA! STAPAR! Prodaje se kuća u Staparu veličine 192m2 na placu od 493m2. Pored je njiva 1.klase od 1350m2. Kuća je čvrstog materijala, kombinacija... više

85.000€ (447 €/m²)

  • 190m²
  • .sprat

KUĆA SA DVA LOKALA

Josićko naselje, Sombor

Na dobroj lokaciji se prodaje nekretnina od 282m2 na parceli od 351m2. Prednji deo kuće sa ulice ima dva lokala, svaki lokal ima svoj mokri... više

155.000€ (549 €/m²)

  • 282m²
  • .sprat

- pozarevac sf 2712

Požarevac

Prodaje se uknjižena dvospratna kuća u Požarevcu, struja, voda, asfalt do kuće, kanalizacija, bunar. Plac 14 ari. Potrebno renoviranje ag provizija... više

95.000€ (397 €/m²)

  • 239m²
  • .sprat

- crna gora sf 2393

Budva

Na prodaju vila sa parking mestom. Privatni bazen od 15m². Površina placa: 230m² Površina kuće: 113,90m² 1. sprat: trpezarija, kuhinja, stepenište,... više

495.000€ (4 342 €/m²)

  • 114m²
  • /3 spratova

- crna gora reževići sf 2211

REŽEVICI I, Budva

U jednom od najatrativnijih lokacija na Crnogorskom primoriju u mestu Reževići u blizini Svetog Stefana, prodaje se započeta kuća sa uređenim... više

1.000.000€ (3 300 €/m²)

  • 303m²
  • .sprat

LUKS KUĆA

Centar, Paraćin

KUĆA NA IZUZETNO LEPOJ LOKACIJI. VREDI POGLEDATI, Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Našu kompletnu ponudu nepokretnosti... više

180.000€ (937 €/m²)

  • 192m²
  • .sprat