Za upit prodaja stanova u poslednjih 3 dana pronađeno 1331 oglasa

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen jednosoban stan ID#1001208

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, po strukturi jednosoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji... više

112.160€ (3 505 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • Visoko prizemlje.sprat

2, 0/2, 5 lux renoviran uknjizen ID#5687

Banjica, Voždovac, Beograd

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 2 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, postoji mogucnost kupovine... više

205.000€ (3 306 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 21/24 spratova

dvosoban stan sa garažnim mestom u kompleksu Lux 51 ID#5707

Bežanijska Kosa 1, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna... više

233.000€ (3 949 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

U naselju Medak 2 ID#5714

Centar, Voždovac, Beograd

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. više

110.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Visoko prizemlje/8 spratova

3.0 stan u Zemunu, ima i garazno mesto ID#5715

Centar, Zemun, Beograd

Na lokaciji -Zemun, Gornji grad, naselje Meandri ,nadomak ulice Cara Dusana na lokaciji koja je mirna, dobro povezna sa svim delovima grada... više

204.400€ (2 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/3 spratova

Mirijevo, stan sa garažom, lux ID#1491

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica,... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/3 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 83 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.485.000€ (4 393 €/m²)

  • 5 soba
  • 338m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 2.0 STAN U PARISKIM KOMUNAMA, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se sredjen dvosoban stan, lako adaptibilan u trosoban, na Novom Beogradu, na prvom spratu novije i uredno odrzavane zgrade u parkovskom... više

187.000€ (3 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1.sprat

VRACAR CRVENI KRST 54m2 , (L) , 235000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Na prodaju je stan u jednoj od najlepših zgrada u Beogradu, na prestiznoj lokaciji u blizini Kalenic pijace, u srcu Vracara.Odlican prostor,... više

235.000€ (4 351 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 3.0, 63m2, 189000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan... više

189.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Telep, Bulevar Patrijarha Pavla , 3.0, 60m2, 195000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 132322, I/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban, namesten stan. Na trazenoj lokaciji Bulevaru... više

195.000€ (3 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Liman 1, , 0.5, 16m2, 60000EUR

Liman 1, Novi Sad

Agencijski ID: 132257, XI/XI, klima, lift, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. LIMAN 1 - GARSONJERA 16 m2, UKNJIZENA... više

60.000€ (3 750 €/m²)

  • 1 soba
  • 16m²
  • 11/11 spratova