Za upit prodaja stanova u poslednjih 3 dana pronađeno 1348 oglasa

LUKSUZNA PRILIKA U SRCU VRNJAČKE BANJE – MODERAN STAN U IZGRADNJI!

Vrnjačka Banja

Završetak radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u savremenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, u jednoj... više

79.675€ (1 770 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/4 spratova

NA PRODAJU – PENTHOUSE U STROGOM CENTRU GRADA | 222 m² NA VRHU ZGRADE

Centar, Jagodina

Prodaje se ne bilo kakav stan, već penthouse od čak 222 m² koji se nalazi na samom vrhu zgrade – u strogom centru grada! Stan je u sivoj fazi,... više

230.000€ (1 036 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 222m²
  • 7/7 spratova

Oglas

Vrnjačka Banja

U ponudi je jednosoban stan u modernoj novogradnji koja je trenutno u izgradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji,... više

63.730€ (1 770 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 5/7 spratova

Dvosoban stan 58 m², Centar, Bor, 1. sprat

Centar, Bor

Prodaje se stan u Boru na samo 10 minuta hoda od centra grada. Nekretnina se sastoji iz dve stambene jedinice: -Prvi sprat – potrebno renoviranje,... više

27.500€ (474 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 1/1 spratova

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 28.64 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

48.688€ (1 738 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • -1/3 spratova

Stanovi u novogradnji TESLA PALACE Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona... više

85.383€ (2 371 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Stan u mirnom delu grada-izuzetno povoljan

Budžino brdo, Jagodina

Stan ima odličan raspored. Sastoji se od tri spavaće sobe,dnevnog boravka,izdvojene kuhinje,kupatila,toaleta,dva hodnika koja su iskorišćena... više

65.000€ (866 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 75m²
  • vp/2 spratova

Prodaja apartmana na Zlatiboru

Zlatibor

-Prodaje se apartman potpuno opremljen sa svim namestajem i tehnikom, stan se nalazi u prizemlju Konaka 11 u kompleksu Zlatiborski konaci. Na... više

66.600€ (1 800 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan sa nameštajem u naselju Levač

Levač, Jagodina

Stan se prodaje sa nameštajem. Nalazi se u novijoj zgradi u blizini Pedagoškog fakulteta.. Idealno kao investicija za izdavanje. Moguća kupovina... više

51.750€ (750 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 69m²
  • 3/3 spratova

TROIPOSOBAN, PORODIČNI STAN 80m², III sprat, FUTOG, NOVI SAD - 128.000€

Futog, Novi Sad

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 80m², smešten na trećem (ujedno i poslednjem) spratu novije zgrade u mirnom delu Futoga. Stan... više

128.000€ (1 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 3/3 spratova

Renoviran dvosoban stan kod Železničke stanice, 47m2, Novi Sad - 115.000€

Banatić, Novi Sad

Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila I terase. Stan je odmah useljiv, potpuno renoviran sa... više

115.000€ (2 446 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 5.sprat