Za upit prodaja stanova Novi Sad pronađeno 1702 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Centar , Stari grad, dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji. Cena stana 200.000eu SA GARAZOM +3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana... više

200.000€ (3 278 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 262500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100350 CENA... više

262.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • Prizemlje/3 spratova

NOVI SAD, 352000€

Telep, Novi Sad

Penthouse , 208m2 , petosoban, sa divnom krovnom terasom ! Odlična prilika po dobroj ceni-352000 SA PDV-om + agencijska provizija 3%! Agencijska... više

352.000€ (1 692 €/m²)

  • 6.5 soba
  • 208m²
  • 3/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 236900€

Socijalno, Novi Sad

Socijalno, troiposoban, uknjizen DX, sa garažom+++Agencijska oznaka 1063400. Prodaje se odličan troiposoban stan od 80m2 . Podne ima više kvadrata.... više

236.900€ (2 961 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 380000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100009 CENA 380.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju LUX četvorosoban stan u samom Centru grada, na samo par minuta... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 2/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 109500€

Cara DuŠana, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099805. Cena stana 119.500eu +3% agencijske provizije. Na prodaju stan na idealnoj lokaciji na Adamovićevom naselju. Stan... više

109.500€ (1 610 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • Prizemlje/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 149350€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka 1095519 Nov, namesten, sa parking mestom, komforan trosoban stan na Klisii 69m2 ,sve u stanu novo. Sva tehnika pod garancijom,... više

149.350€ (2 164 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 206000€

Bulevar, Novi Sad

Troiposoban stan bez potrebe za bilo kakvim ulaganjem. Uvučena zgrada u miru a Bulevar Oslobođenja, na korak od zgrade. Agencijska oznaka stana... više

206.000€ (2 783 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 5/11 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 133900€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1092872 - Uknjižen trosoban dupleks u zgradi iz 2011. godine u centru Petrovaradina. Donja etaža stana se sastoji od velikog... više

133.900€ (1 969 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 360500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka IDS 62130 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Uknjižen četvorosoban stan u samom srcu grada. Jedan deo stana... više

360.500€ (3 534 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 3/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 300000€

Grbavica, Novi Sad

Uknjizen troiposoban stan na Grbavici, kuhinja odvojena sa prirodnom ventilacijom, trpezarija posebno, dva mokra cvora, dvostroano orjentisan,... više

300.000€ (3 225 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 93m²
  • 1/6 spratova

Novi Sad, Adice - Uknjižen, namešten troiposoban stan ID#1000850

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, ulica Mirona Đorđevića. Uknjižen, kompletno namešten troiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa... više

173.000€ (2 276 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • 1/2 spratova