Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1298 oglasa

Stambeno- poslovni objekat na Crvenom pevcu, 450 m2

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju stambeno-poslovni objekat na Crvenom pevcu, 450 m2, na 293 m2 placa, 370.000e. Poslovni deo sačinjen je od tri prostorije od kojih... više

370.000€ (822 €/m²)

  • 450m²
  • Prizemlje

3.0 Železnička Ambulanta

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje,tako za izdavanje. Stan se nalazi na minut od železničke ambulante, na... više

101.000€ (1 202 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1.sprat

Plac na Toponičkom putu, 1.446 m2, kod Milik Hausa

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac - građevinsko zemljište, na putu ka Toponici, kod mlekare Milk Haus, pored glavnog puta i u neposrednoj blizini... više

56.000€ (38 €/m²)

  • 1446m²

Plac, Blizina Yure

Mika Protić (KP dom), Palilula, Niš

Na prodaju plac u blizini Yure, uknjižene površine 1079 m2, vodi se kao gradsko gradjevinsko zemljište, nema asfaltiran prilaz do placa. Pravougaonog... više

15.000€ (13 €/m²)

  • 1079m²

Prodaje se stambeno - poslovni prostor, 400m2, centar

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stambena (poslovna) zgrada u užem centru Niša. Objekat je ukupne površine 400m2. Na parceli se nalaze i 3 parking mesta. Objekat... više

2.000.000€ (5 000 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

Parcela, građevinsko zemljište u urbanoj, gradskoj zoni, 48 ari

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju parcela za gradnju na Trošarini, 48 ari, 500.000e. Plac je gradsko građevinsko zemljište i nalazi se u blizini osnovne škole, vrtića,... više

500.000€ (104 €/m²)

  • 4774m²

Plac, Gornja Vrežina, 523m2

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Prodaje se plac površine 523m2 u naselju Gornja Vrežina. Plac je po vrsti zemljišta gradsko građevinsko zemljiste. Front placa je oko 30m, ima... više

30.000€ (57 €/m²)

  • 523m²

Odliča lokal, strogi centar, podzemni, kod Ambasadora, 16m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u strogom centru grada, u podzemnom prolazu kod hotela Ambasador. Odličan za izdavanje, višenamenski, za različite... više

28.000€ (1 750 €/m²)

  • 16m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 81,94m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

144.220€ (1 780 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje/4 spratova

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Jure, 4351 m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Jure i Šinvona. Plac se nalazi pored... više

202.000€ (46 €/m²)

  • 4351m²

Plac 733m2 Gabrovačka reka

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju plac u naselju Gabrovačka reka, pravougaonog oblika, gradsko-građevinsko zemljište površine 733m2. U blizini su dostupni priključci... više

20.000€ (27 €/m²)

  • 733m²

Plac za gradnju, industrijska zona Sever, kod Aerodroma 5368m2

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Sever, kod Aerodroma, blizu Autoputa. Do placa vodi lokalna... više

250.000€ (46 €/m²)

  • 5368m²