Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1298 oglasa

Plac, Palilula, 16 ari

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju plac na međi između Palilule i D. Vlasa. Ukupna povšina placa je 16a, ulazni front placa je 35m2, pravougaonog oblika. Nije na glavnoj... više

16.000€ (10 €/m²)

  • 1600m²

Plac na prodaju

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Novom Selu. Površina placa je 3117 m2 pravougaonog oblika koji se nalazi do auto puta. Uknjižen, gradsko građevinsko... više

32.000€ (10 €/m²)

  • 3117m²

Poslovni prostor, Pantelej, 87m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odličan poslovni prostor, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Objekat ima 87m2, novije je gradnje. Nalazi se u prizemlju, moze se... više

85.000€ (977 €/m²)

  • 87m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac kod Sićeva, 1087 m2

Sićevo, Niška banja, Niš

Lep plac, udaljen od buke i kuća,do kojeg se dolazi nasipanim putem, blizu manastira kod Ostrovice.Idealan za pčelare za... više

4.000€ (3 €/m²)

  • 1087m²

Stan u Kuci 88m2

Apelovac, Palilula, Niš

Prodaje se stan u kuci povrsine 88m2 na mirnoj lokaciji u gradu. Stan se sastoji iz ulazinog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

77.350€ (878 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 88m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište, Šarlinac, 18 ari

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište u selu Šarlinac, opština Doljevac. Parcela je 18 ari površine i pogodna je za proizvodnju raznih kultura.... više

18.000€ (10 €/m²)

  • 1777m²

Na prodaju kuća u centru u blizini Osnovog suda i Narodnog pozorišta

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 61m2, privatna je svojina 1 kroz 1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska... više

80.000€ (1 311 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

Plac u Popovcu, 10a

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Popovcu. Ukupna površina placa je 1031m2, sastoji se od dve parcele. Nalazi se do samog asfaltnog puta, frontalni ulaz je... više

21.500€ (20 €/m²)

  • 1031m²

Stan u centru grada sa tri spavaće sobe

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je... više

128.900€ (1 718 €/m²)

  • Garsonjera
  • 75m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac za gradnju, radna zona Donje Međurovo, 5496 m2

Mika Protić (KP dom), Palilula, Niš

Na prodaju odlično pozicioniran plac za gradnju pravougaonog oblika 84 m puta 65 m, u radnoj zoni Donje Međurovo na 25 m. od... više

170.000€ (30 €/m²)

  • 5496m²

Lux, Useljiv, Centar, Povraćaj pdv-a, 3.5

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan USELJIV troiposoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj... više

210.900€ (2 510 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 84m²
  • 3/6 spratova

Dvosoban stan, 68m2, kod Doma zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju stan, uknjižene površine 68m2, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja i Delte. Nalazi se na 6-om, spratu zgrade stare gradnje bez lifta.... više

93.000€ (1 367 €/m²)

  • 2 soba
  • 68m²
  • 6/6 spratova