Za upit plac okolina novog sada pronađeno 81 oglasa

Ledinci - Stari Ledinci - Odličan plac ID#7000086

Ledinci, Petrovaradin, Novi Sad

Ledinci - Stari Ledinci. Predstavljamo odličan plac koji se nalazi na samo 20 minuta vožnje od Novog Sada. Izgradnjom mosta u Sremskoj Kamenici... više

87.550€ (69 €/m²)

  • 1261m²

Sremska Kamenica, Čardak - Uknjižen plac ID#7000054

Čardak, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica,Čardak. Predstavljamo poljoprivredno zemljište ( njiva 5 klase ) koju čine dve spojene parcele ukupne površine 20.09 ari. Nalazi... više

206.000€ (102 €/m²)

  • 2009m²

PLAC PETROVARADIN, 77250€

Vezirac, Novi Sad

Petrovaradin, Vezirac , lokacija za gradnju poslovno stambene zgrade P+1+Pk turističke ili sportske nemene +++Agencijska oznaka parcele je 7089860... više

77.250€ (53 €/m²)

  • 1438m²

Petrovaradin - Uknjižen plac ID#7000079

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, potez Širine. Zemljište u građevinskom području - voćnjak 3. klase. Dozvoljena gradnja individualne ili dvojne kuće spratnosti... više

82.400€ (97 €/m²)

  • 841m²

Sremska Kamenica, Paragovo - Plac ID#7000085

Paragovo, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica – Paragovo (granica sa Popovicom). Predstavljamo odličan plac ukupne površine 2.951m2 sa pogledom na Novi Sad, Dunav i Frušku... više

401.700€ (136 €/m²)

  • 2951m²

PLAC PETROVARADIN, 824000€

Trandzament, Novi Sad

Fantastična ravna parcela idealna za gradnju++++Agencijska oznaka placa 7089843, Petrovaradin, Trandžament, 1236 m2.Fantastična ravna parcela... više

824.000€ (666 €/m²)

  • 1236m²

Prodaja placeva Novi Sad Alibegovac – građevinski plac 623m2, stambeno-poslo

Sremska Kamenica, Novi Sad

Plac se nalazi u stambeno-poslovnoj zoni i predstavlja odličnu priliku kako za investitora, tako i za izgradnju porodičnog ili poslovnog objekta.... više

93.450€ 0 €/m²)

  • 0m²

PLAC PETROVARADIN, 61800€

Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Širine, lokacija za gradnju porodične stambene zgrade P+1+Pk +++Agencijska oznaka parcele je 7089836 ,Petrovaradin - Širine ,... više

61.800€ (119 €/m²)

  • 517m²

PLAC PETROVARADIN, 295000€

Miseluk, Novi Sad

Mišeluk, nedaleko od televizije.Plac za gradnju stambene zgrade na perspektivnoj lokaciji ! Mogućnost kompenzovanja dela cene za kvadrate !... više

295.000€ (386 €/m²)

  • 764m²

Novi Sad, Mali Beograd, , 3a, 95000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131666, uknjizen. Prodaje se uknjizen plac u naselju Mali Beograd u blizini Temerinskog puta, ali ne na glavnom putu. Plac ima... više

95.000€ (316 €/m²)

  • 300m²

Novi Sad, Petrovaradin, Vezirac, 16a, 60000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 131595. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210. Kontakt van... više

60.000€ (37 €/m²)

  • 1600m²

Novi Sad, Kać, , 5a, 75000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131019, struja, kanalizacija, uknjizen. * LUX PLAC KAC* GRADJEVINSKI + PROJEKAT blizu centra u Kacu, HITNA PRODAJA, CENA SNIZENA.... više

75.000€ (150 €/m²)

  • 500m²