Sremčica , Čukarica, Beograd
Čukarica, Sremčica - Moštanička kuća, 300m2 (terasa 60m2), PR+I, EG/gas, telefon, podrum, pomoćni objekat, parking, plac 9a, struja, voda,... više
390.000€ (1 300 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Raska, 5.0, 142 m2, 2 lodje, VPR i I od II sprata, tripleks, cg, bez lifta, interfon, video... više
470.000€ (3 309 €/m²)
Zvezdarska šuma, Beograd
Lep, sređen, prostran i izuzetno svetao stan ukupne površine 60m2 (terasa 7 m2), koji se nalazi u mirnom delu kod Zvezdarske šume, u blizini... više
210.000€ (3 500 €/m²)
Petrovaradin, Novi Sad
Agencijski ID: 131642, I/II, terasa. Prodaja PETROVARADIN NOVI *ELEGANCIJA* 54m2, u izgradnji. POVRAT PDV. Dnevna soba sa trpezarijom je velika... više
91.800€ (1 700 €/m²)
Pravni fakultet, Medijana, Niš
Prodaje se stan uknjižene površine 90m2, stvarne sa terasama 98m2, u blizini Pravnog Fakulteta. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, levo su... više
206.199€ (2 125 €/m²)
Crveni Krst, Vračar, Beograd
: Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji u Beogradu, odmah useljiv, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više
280.000€ (3 783 €/m²)
Blok 67a, A Blok, Beograd
Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više
450.000€ (5 232 €/m²)
Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd
3.0, 72m2, 4/4, EG, renoviran, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Zeleni venac se nalazi u centralnom delu grada na opštini Savski venac,... više
225.000€ (3 125 €/m²)
Detelinara, Novi Sad
Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u Novom Sadu, na jednoj od najtraženijih lokacija – Nova Detelinara, u Cankarevoj ulici. Stan... više
129.780€ (2 821 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 114801, III/III, klima, terasa, uknjizen. DUPLEX LUX, 127m2, PORODICAN STAN u blizini centra. Ima 2 terase, vecu i manju. DONJI... više
292.300€ (2 301 €/m²)
Popovac, Crveni krst, Niš
Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini... više
135.000€ (346 €/m²)
Širi centar, Apatin
KUĆA! Apatin! Prelepa porodična kuća sa vrtom u mirnom gradu u Vojvodini nadomak Dunava,kod Sombora. Nalazi se u mirnom delu grada, a u blizini... više
247.500€ (1 438 €/m²)