Širi centar, Jagodina
U ponudi je izuzetno kvalitetna i luksuzno izgrađena kuća u Jagodini, smeštena u mirnom delu šireg centra grada, na lokaciji koja pruža savršen... više
325.000€ (1 354 €/m²)
Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd
4.0, 104m2(lođa), 3/6, lift, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum Čingrijina ulica je smeštena između Zvezdarske šume, Bulbudera... više
348.000€ (3 346 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1101380, cena nekretnine je 432.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar (Spens), 144 m2, šestosoban, šesti... više
432.000€ (3 000 €/m²)
Barič, Obrenovac, Beograd
Na prodaju izuzetna kuća u Bariču, smeštena u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini centra. Kuća je svetla, udobna i izuzetno prostrana, sa velikom... više
110.000€ (1 100 €/m²)
Rogača, Sopot, Beograd
Sopot, Rogača - Milosava Vlajića kuća, 168m2, terasa, prizemlje, grejanje na čvrsto gorivo, podno grejanje, video nadzor, podrum, parking,... više
399.000€ (2 375 €/m²)
Centar, Kragujevac, Kragujevac
U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 82,57 m2. Stan se nalazi na petom spratu zgrade... više
148.650€ (1 812 €/m²)
Centar, Kragujevac, Kragujevac
U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 82,57 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više
181.654€ (2 215 €/m²)
Centar, Ćuprija
U modernoj i ekskluzivnoj zgradi sa samo tri stambene jedinice, smeštenoj u mirnom i veoma traženom delu šireg centra Ćuprije, u ponudi je savremen... više
86.900€ (1 100 €/m²)
Prokuplje, Prokuplje, Prokuplje
Na prodaju kuća u samom centru Prokuplja u blizini svih institucija. Kuća se nalazi na placu od 10 ara, površine 270 m2.... više
300.000€ (1 111 €/m²)
Blok 3, Novi Beograd, Beograd
2.0, 51m2 + terasa od 11m2, 8/9, lift, renoviran, internet, interfon, klima, ktv Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 3. Ovaj deo ‘’starog’’... više
226.000€ (3 645 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju odličan višenamenski dupleks na visokom prizemlju i suterenu starije zgrade u strogom centru. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji... više
390.000€ (1 688 €/m²)
Prvomajska, Zemun, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Prvomajska, 3.5, 86 m2, bez terase, V od V spratova, ta, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet,... više
199.000€ (2 313 €/m²)