Prodaja

Pronađeno 10017 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 280000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101049 CENA 280000 plus agencijska provizija 3%. Uknjižen trosoban stan u centru Novog Sada blizu pošte i pozorišta.... više

280.000€ (2 947 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 3/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 188500€

Centar, Novi Sad

DVORIŠNI STAN U STROGOM CENTRU.Agencijsak oznaka 1100261 Podaje se dvorisni stan od 122m2 . Na parceli su tri nekretnine . Sve je laglizovano... više

188.500€ (1 545 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 122m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća 117m2 , 8 ari , Sopot, Kosmaj - 190.000€

Kosmaj, Sopot, Beograd

Na prodaju moderna kuća u prirodi, Sopot (blizina Kosmaja), neto površine 117,33m2, ukupne bruto izgrađene površine 144,62m2. Na samo 4 km od... više

190.000€ (1 623 €/m²)

  • 117m²
  • .sprat

BW MAGNOLIA – LUX 3.0, DVE GARAZE

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Luksuzan, komforan, trosoban stan, u zgradi BW Magnolia, jedinoj premium niskospratnici u renomiranom kompleksu Beograd na vodi. Nekretnina... više

440.000€ (4 680 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 4.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 180000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101543 CENA: 180.000 e sa nameštajem, tehnikom i 2 parking mesta + 3% agencijske provizije. Prodaje se dupleks stan ukupne... više

180.000€ (1 621 €/m²)

  • 4 soba
  • 111m²
  • 3/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 143000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099394 CENA 143.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen poslovni prostor, koji se može koristiti i kao stan,... više

143.000€ (3 108 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/9 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 131000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101471, cena nekretnine je 128.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Grbavica, 45 m2, dvosoban, treći sprat ( ne... više

131.000€ (2 911 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Bulevar - Uknjižen, ulični lokal ID#8000084

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Devet Jugovića. Uknjižen ulični lokal površine 33m2. Blizina Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj... više

75.200€ (2 278 €/m²)

  • 33m²
  • Prizemlje

Na prodaju porodična kuća 300m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju porodićna kuća u mirnom delu naselja 9.Maj, površine 300m2, Pr, 1, Pk. Kuća se nalazi na placu od 4,3ara. Prizemlje kuće kao i prvi... više

217.000€ (723 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Tara - Zaovine, 41m2

Okolina, Bajina Bašta

Tara - Zaovine 1.5, 41m2, 2/2, podno grejanje, interfon, parking Retko u ponudi - apartman na Tari, u mestu Zaovine. Ako želite da uživate... više

54.000€ (1 317 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 2/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 297500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100352 CENA... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/3 spratova

Novogradnja, direktna prodaja, Dubočica, 53m2

Dubočica, Leskovac, Leskovac

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni... više

81.620€ (1 540 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • Prizemlje

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 3.0, 83m2, 132000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred... više

132.000€ (1 590 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 3/5 spratova

Kuća Donji Komren

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, u neposrednoj blizini Hotela IDEO LUX. Kuća je strukture Pr+Pk, površine... više

141.000€ (750 €/m²)

  • 188m²
  • Prizemlje

Trosoban stan na prvom spratu u Moravskom stilu u centru Jagodine

Centar, Jagodina

U centru Jagodine na prvom spratu – Prostran stan u "Moravskom stilu " Tražite dom koji ima dušu, a ne samo kvadrate? Predstavljamo vam jedinstvenu... više

100.000€ (1 369 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 73m²
  • 1/3 spratova

Zlatibor, okolina - Šipovik, 626m2

Okolina, Zlatibor

Zlatibor, okolina - Šipovik motel, 626m2, 15 smeštajnih jedinica, PR+I+Pk, EG, telefon, interfon, podrum, parking, voda, struja, kanalizacija... više

650.000€ (1 038 €/m²)

  • 626m²
  • Prizemlje/2 spratova

Lokal u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Odličan lokal u novijoj zgradi u blizini bolnice. više

18.500€ (1 088 €/m²)

  • 17m²
  • .sprat

Moderan dvoiposoban stan u novogradnji, 59 m2, III sprat – Ub - 98.900€

Centar, Ub

Ako tražite dom koji odiše toplinom i kvalitetom, ovaj stan je pravi izbor za vas. Na trećem spratu nove, moderne zgrade sa liftom, nalazi se... više

98.900€ (1 676 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3.sprat