Prodaja

Pronađeno 10020 oglasa

Kuća na Kopaoniku u blizini Mujen Luxa

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Kuća na Kopaoniku, vikend naselje Kostovac, u blizini Zoned-a i Mujen Lux-a od 107m2, od čega je 80 m2 kuca plus trem i nadtrešnica 27 m2. Prelepa... više

79.500€ (742 €/m²)

  • 107m²
  • Prizemlje

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 153000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102523 - Cena 153.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se odličan, potpuno namešten jednoiposoban stan na Bulevaru od... više

153.000€ (3 122 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/7 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,40m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

85.840€ (1 866 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Liman 1, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102631 CENA 190.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban stan na Limanu 1, u neposrednoj blizini fakulteta,... više

190.000€ (2 968 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 9/10 spratova

Jednoiposoban stan VETERNIK, 83000€

Centar, Novi Sad

više

83.000€ (2 128 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/3 spratova

Beograd, Čukarica - Rušanj, Moravska, odlična kuća sa lepim dvorištem

Rušanj, Beograd

Beograd, Čukarica - Rušanj, Moravska, 237m2, 6.80 ari placa, PR+2+PK, predivan pogled na grad, 4 terase.Na prodaju je porodična kuća u Rušnju... više

160.000€ (675 €/m²)

  • 237m²

Trosobna kuća RAKOVAC, 103000€

Salaksije, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090153. Na prodaju kuća na Salaksijama od 120 m2, uknjišena kao vikendica na 41 m2. Donji deo kuhinja sa ostavom, kupatilo,... više

103.000€ (858 €/m²)

  • 120m²

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 2.5, 53m2, 134090 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

134.090€ (2 530 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 2/3 spratova

Šestosoban stan NOVI SAD, 432000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101380, cena nekretnine je 432.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar (Spens), 144 m2, šestosoban, šesti... više

432.000€ (3 000 €/m²)

  • 6 soba
  • 144m²
  • 6/7 spratova

Novogradnja, Palilula, Podno-etažno grejanje, Parking, PDV

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji na Paliluli, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“ i kompleksa „Novi Niš”. Stan je projektovane površine... više

65.200€ (1 715 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

PRODAJA, 3.5 STAN, ZARKOVO, CUKARICA

Zarkovo, Cukarica, Beograd

Na prodaju je prostran i svetao troiposoban stan povrsine 103 m2, uTrgovackoj ulici u Zarkovu. Stan je idealan kao investicija, ali i kao porodicni... više

270.000€ (2 621 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 103m²
  • 5.sprat

Stari grad, Dorćol, Dubrovačka , Lokal, 140m2, 350000 EUR

Dorćol, Beograd

Prodaje se odlično pozicioniran lokal na Dorćolu, u Dubrovačkoj ulici. Sastoji se od prizemlja površine 58m2 i povezanog magacinskog prostora... više

350.000€ (2 500 €/m²)

  • 140m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 77250€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1072245. Uknjižen, jednoiposoban stan u potkrovlju , u centru. Stan se sastoji od kuhinje u sklopu dnevnog boravka, odvojene... više

77.250€ (2 575 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Trg Republike, Emilijana Josimovića, Poslovni prostor, 230m2, 8510

Trg Republike, Beograd

Prodaje se odličan poslovni prostor na petom spratu u dobro održavanoj poslovnoj zgradi, u neposrednoj blizini Trga republike. Prostor raspolaže... više

851.000€ (3 700 €/m²)

  • 230m²
  • 5/7 spratova

ODLICAN TROSOBAN STAN – BW DIVA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više

303.888€ (4 162 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1.sprat

Šestosoban stan NOVI SAD, 494400€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽEN komforan dupleks stan u centru grada na pet minuta od pešačke zone. Kvalitetna novija zgrada sa liftom. Terasa sa lepim pogledaom.... više

494.400€ (1 858 €/m²)

  • 6 soba
  • 266m²
  • 5/6 spratova

Novogradnja sa pogledom na Nišavu, 54,5 m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i... više

133.525€ (2 472 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 5/5 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.87m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,87m2. Nalazi se na sedmom spratu,... više

139.400€ (2 965 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 7/8 spratova