Prodaja, vrsta nekretnine stan, mesto novi sad

Pronađeno 1716 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 430000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100529 CENA 430.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen četvorosoban KOMPLETNO RENOVIRAN I OPREMLJEN LUX penthouse... više

430.000€ (3 524 €/m²)

  • 4 soba
  • 122m²
  • 7/8 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvosoban stan ID#1001098

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Momčila Tapavice. Predstavljamo dvosoban stan nalepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Bulevara... više

101.350€ (2 471 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 134900€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101470 - CENA je 134.900 eura sa PDV + agencijska provizija od 3%. . Troiposoban stan na Klisi. Orijentisan na tri strane.... više

134.900€ (1 900 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 2/3 spratova

Četvorosoban stan VETERNIK, 136500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102223- Cena je 136 500e + agencijska provizija od 3%. Četvorosoban stan u Centru Veternika. Stan se sastoji iz prostanog... više

136.500€ (1 750 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 132804€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100695 - CENA 128.060 sa PDV-om + agencijska oznaka od 3%. Prodaje se UKNJIŽEN dvosoban stan u izgradnji sa PDV-om, na Telepu,... više

132.804€ (2 825 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 3/5 spratova

Četvorosoban stan 115m², II sprat, Grbavica, Novi Sad (KOMPLETNO NAMEŠTEN) -

Grbavica, Novi Sad

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnijem delu Grbavice, nalazi se ovaj funkcionalan i odmah useljiv četvorosoban stan, površine... više

294.000€ (2 556 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Liman III - Uknjižen četvoroiposoban stan ID#1001157

Liman III, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Renoviran, uknjižen četvoroiposoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje u neposrednoj... više

339.900€ (2 360 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 144m²
  • 7.sprat

Sremska Kamenica - Četvorosoban duplex stan ID#1001192

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Kupovina direktno od investitora. Izdvajamo iz ponude odličan po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj... više

219.439€ (2 709 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 1.sprat

Garsonjera NOVI SAD, 65000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101785 -CENA 67500 + 3% agencijska provizija. Uknjižena garsonjera u strogom centru Novog Sada blizu Saborne crkve i pešačke... više

65.000€ (2 826 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 1/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 182400€

Cara DuŠana, Novi Sad

Kompletno renoviran dvosoban stan sa mogucnoscu kupovine parking mesta. Cena stana 182.400eu +3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana... više

182.400€ (2 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 3/6 spratova

Jednoiposoban stan VETERNIK, 95000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102612 - Cena je 95 000eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen jednoiposoban stan u Centru Veternika. Sastoji se iz dnevnog... više

95.000€ (1 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/3 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 180000€

Telep, Novi Sad

Telep, troiposoban , novija zgrada.CENA 180.000 + agencijska provizija od 3%. Agencijska oznaka stana 1099950 , Novi Sad, Telep . Troiposoban... više

180.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Telep - Uknjižen dupleks dvorišni stan ID#1001054

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličan dupleks dvorišni stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, uknjižen 1/1. U neposrednoj blizini... više

125.660€ (2 060 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan NOVI SAD, 92700€

Satelit, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102114 - CENA 90000 + 3% agencijska provizija. Dvosoban stan za kompletno renoviranje blizu Satelitske pijace. Poseduje spavaću... više

92.700€ (1 931 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen jednosoban stan ID#1001190

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Odličan, uknjižen jednosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini strogog centra grada (pešačke zone),... više

79.100€ (3 295 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 5/5 spratova

Stan za svaku preporuku, vredi svaki euro

Somborski bulevar, Novi Sad

Na prodaju funkcionalan i svetao stan površine 52,58 m², nalazi se na 5. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i traženom delu Bulevara... više

144.200€ (2 720 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 5/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 234000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101912. CENA stana 234 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen trosoban salonski stan u Starom gradu blizu Dunavskog parka,... više

234.000€ (3 038 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 2/4 spratova

Sremska Kamenica, Popovica - Nov četvorosoban stan ID#1001156

Popovica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Popovica. Stan u izgradnji pozicioniran u stambenom kompleksu „Royal Residency“, zatvoren luksuzan kompleks sa bazenima okružen... više

246.100€ (2 861 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • 1/2 spratova