Prodaja, agencija bulevar nekretnine 2287

Pronađeno 1777 oglasa

Plac - šumsko zemljište, Kamenica, 1610m2

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju šumsko zemljište, ukupne površine 1610m2. U potpunom prirodnom okruženju, na udaljenosti od oko 2 kilometara od najbližeg naselja.... više

5.800€ (3 €/m²)

  • 1610m²

Lokal, blizu Čaira

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u blizini Čaira i kliničkog centra, odličan za izdavanje. Nalazi se u novogradnji, u prizemlju, bez ulaganja, inače... više

298.000€ (1 763 €/m²)

  • 169m²
  • Prizemlje/5 spratova

Kuća 150m2, Belanovce, plac 744m2

Belanovce, Leskovac, Leskovac

Ekskluzivna prodaja kuće u Belanovcu, korisne površine 150 m2 na placu površine 7,44 ara. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, 10 km od Leskovca,... više

69.000€ (460 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje/1 spratova

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, Knićanska strana od 3 ara za 8.000 e. Plac je P13. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep... više

8.000€ (26 €/m²)

  • 300m²

Stan 81m2 na Trošarini u vojnim zgradama

Trošarina, Palilula, Niš

Prodaje se troiposoban stan 81m2 u vojnim zgradama na Trošarini. Stan se nalazi u zgradi izuzetnog kvaliteta i odlične očuvanosti. Nalazi se... više

145.000€ (1 790 €/m²)

  • 4 soba
  • 81m²
  • 3/5 spratova

Prodaje se parcela na teritoriji opštine Knjaževac

Jezava, Knjaževac, Knjaževac

Prodaje se parcela na teritoriji opštine Knjaževac u katastarskoj opštini Jalovik Izvor u blizini vikend naselja i kuća u prirodnom okruženju.... više

6.000€ (8 €/m²)

  • 731m²

Na prodaju zemljiste na odlicnoj lokaciji u blizini Hotela Nais

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Prodaje se parcela u Vrtistu povrsine 10.000m2. Parcela se vodi kao poljoprivredno zemljiste. Postoji prilaz do parcele sa glavnog puta koji... više

105.000€ (10 €/m²)

  • 10000m²

Lokal, podzemni prolaz, 21m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju višenamenski lokal u novom podzemnom prolazu, na odličnoj lokaciji. Lokal trenutno nije izdat zbog prodaje ali je u funkciji, ne... više

28.000€ (1 333 €/m²)

  • 21m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan 56 m2 u centru Niške Banje

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se salonski dvosoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2. Stan se sastoji... više

90.000€ (1 607 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 1.sprat

Vikendica, Delijski Vis, 80 m2

Delijski vis, Palilula, Niš

Na prodaju vikendica na Delijskom Visu na oko 5 km od centra Niša. Vikendica je površine oko 80 m2, prizemlje plus sprat, na placu od 2.068... više

26.000€ (325 €/m²)

  • 80m²
  • 1/1 spratova

Kuća u Bresnici

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Bresnici. Kuća se sastoji od prizemlja u kojoj se nalaze 2 garažna mesta i pomoćna prostorija. Na prvom spratu se nalazi prostrani... više

140.000€ (466 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac- Beloševac

Beloševac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 20,19 ari u Beloševcu. Zemljište je gradsko građevinsko, može da se gradi na njemu. Plac se nalazi na uzvišenju sa pogledom... više

13.500€ (6 €/m²)

  • 2019m²

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

104.360€ (1 768 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, Palilula, trosoban stan, drugi sprat, Pdv, Parking

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela,... više

124.850€ (1 920 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 2/6 spratova

Kuća u izgradnji, "ključ u ruke", 160 m2, plac 374 m2, Mramorsko Brdo

Mramor, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u izgradnji, na ravnoj i mirnoj lokaciji na Mramorskom Brdu. Na placu od 374 m2, gradi se moderna kuća sa... više

112.500€ (703 €/m²)

  • 160m²
  • 1/1 spratova

Stan kod Pravnog fakulteta, 3.0, 84 m2

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju stan u blizini Pravnog fakulteta, 84 m2 + terase. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje sa dva lifta. Sastoji... više

170.600€ (2 030 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1/9 spratova

Zemljište u Radmiloviću, Knić

Knić, Knić, Knić

Na prodaju zemljište u selu Radmilović, opština Knić od 3 hektara i 45 ari. Zemljište je poljoprivredno, po kulturi njive prve,druge i treće... više

36.000€ (1 €/m²)

  • 34496m²

3.0, Salonski stan, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju salonski stan u samom centru grada, na minut od pešačke zone, Saborne crkve, par minuta hoda do Ekonomskog i Pravnog fakulteta, idealna... više

231.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 105m²
  • 4.sprat