Prodaja, agencija bulevar nekretnine 2287

Pronađeno 1777 oglasa

Novogradnja na Panteleju, 2.5, 61.17 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 63.18 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom... više

116.890€ (1 855 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

Novogradnja, lokal, direktna prodaja,

Centar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju lokal u novogradnji. Lokal je projektovan sa 88m2 i uz mogućnost formiranja galerije u istoj kvadraturi, kao i dodatnog prostora... više

264.000€ (3 000 €/m²)

  • 88m²
  • Prizemlje/6 spratova

Novogradnja Sokobanja-Lamela 2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve... više

62.000€ (1 550 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan u prizemlju kuće, Durlan, 76m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju kuće površine 76 m2 koji se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe... više

67.000€ (881 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • Prizemlje/2 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, troiposoban, III sprat, 99 m2 plus 99 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan na III spratu zgrade u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

326.700€ (3 300 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 3/4 spratova

U ponudi plac u naselju Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 43 ara u Petrovcu, pored glavnog puta koji vodi za Novi Milanovac. Parcela je pravougaonog oblika, vodi se kao poljoprivredno... više

36.000€ (8 €/m²)

  • 4336m²

Prodaje se plac u industrijskoj zoni u naselju Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Prodaje se plac površine 3686m2 , u blizini Bulevara Svetog Cara Konstantina , tamponiran i spreman za gradnju. Radi se o gradsko gradjevinskom... više

200.000€ (54 €/m²)

  • 3686m²

Vinarce, spratna kuća, 180m2, plac 12.7a

Vinarce, Leskovac, Leskovac

Na prodaju spratna kuća na odličnoj lokaciji u Vinarcu, prigradskom naselju, 4km od Leskovca. Kuća je korisne površine oko 180m2 i nalazi... više

59.000€ (327 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan 62m2, Pantelej

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju dvosoban stan sa mogućnošću adaptacije u dvoiposobni stan, ukupna površina je 62m2. Stan se nalazi na lepoj, mirnoj lokaciji za stanovanje... više

120.000€ (1 935 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 4/8 spratova

3.0.Centar, Pravni Fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici odmah do Ekonomskog i Pravnog Fakulteta,... više

110.000€ (1 666 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 7/7 spratova

Na prodaju plac u Aleksandrovu površine 372m2

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Prodaje se plac u selu Aleksandrovo, opština Merošina, uknjižene površine 372m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored reke, blizu asfaltnog... više

4.000€ (10 €/m²)

  • 372m²

Parcela, građevinsko zemljište u urbanoj, gradskoj zoni, 48 ari

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju parcela za gradnju na Trošarini, 48 ari, 500.000e. Plac je gradsko građevinsko zemljište i nalazi se u blizini osnovne škole, vrtića,... više

500.000€ (104 €/m²)

  • 4774m²

Parcela-livada u Ramaći- vidikovac

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u selu Ramaća kod Kragujevca. Poljoprivredno zemljište-parcela je livada šeste klase, Prelep predeo, deo koji se zove Vidikovac.... više

20.000€ (4 €/m²)

  • 4062m²

Mramor, plac, 8771 m2

Mramor, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Mramorskom brdu, u blizini fabrike ,,Austroterm”. Plac se nalazi na 130 metara od glavnog puta Niš - Prokuplje. Plac je površine... više

90.000€ (10 €/m²)

  • 8771m²

KNIĆ - KOMPLETNO DOMAĆINSTVO NA 1 HEKTAR I 144 ARI PO CENI OD 450.000 eura

Knić, Knić, Knić

Na prodaju stambeno-poslovno domaćinstvo na 1 hektar i 44 ari placa, plus jedan hektar obradivog zemljišta uz sami kompleks. Kompletno domaćinstvo... više

450.000€ (1 285 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju sa građ.dozvolom, Goč, izletište Mitrovo Polje, 44,38 ar

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Retko u ponudi - prodaje se građevinska parcela na Goču, 17 km od Vrnjačke Banje, na izletištu Mtrovo Polje, na bregu bez klizišta,... više

268.000€ (60 €/m²)

  • 4438m²

Plac za gradnju u Gabrovačkoj Reci, 747 m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Gabrovačkoj reci, u blizini restorana Žirado. Plac je površine 747 m2 od kojih je 457 m2 predviđeno za izgradnju... više

18.200€ (24 €/m²)

  • 747m²

Kuća na Mramorskom brdu 386m2, plac 5.270m2

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju kuća na Batušinačkom putu, površine u osnovi 146m2, strukture prizemlje, sprat i potkrovlje, ukupne površine 386m2, na placu veličine... više

150.000€ (1 027 €/m²)

  • 146m²
  • Prizemlje