Prodaja, agencija bulevar nekretnine 2287

Pronađeno 1777 oglasa

Plac u Sopotu, naselje Babe - površina 2143 m2, ostalo građevinsko zemljište

Sopot, Sopot, Beograd

Na prodaju plac u vikend naselju Babe, u Sopotu, površine2143 m2. Plac čine dve parcele, površina 1517 m2 i 626 m2, koje daju celinu površine... više

60.000€ (27 €/m²)

  • 2143m²

Dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, na početku Bulevara Nemanjića, izmedju centra grada i Delta Planet-a. U neposrednoj blizini stana nalazi... više

110.000€ (1 864 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 14/14 spratova

Premium novogradnja u Sokobanji, I sprat, 35,38 m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju jednoiposoban stan u modernom kompleksu u Sokobanji, u izgradnji ( Su + P + 2 + Pk), na najaktrativnijoj lokaciji, između... više

59.900€ (1 711 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • Prizemlje/4 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 80 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

200.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • Prizemlje/4 spratova

Plac, Niška banja 3727m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Niškoj banji, u blizini teniskih terena. Nalazi se u naseljenom delu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, osnovne namene... više

751.000€ (201 €/m²)

  • 3727m²

Na prodaju plac, površine765 m2, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Vrtištu, iznad hotela Nais,u blizini Toponičkog puta kod Milk Hausa. Ukupna površina placa je 765m2. Vodi se kao poljoprivredno... više

9.000€ (11 €/m²)

  • 765m²

Plac na Toponičkom putu, 1.446 m2, kod Milik Hausa

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac - građevinsko zemljište, na putu ka Toponici, kod mlekare Milk Haus, pored glavnog puta i u neposrednoj blizini... više

56.000€ (38 €/m²)

  • 1446m²

Prodaje se lep plac za gradnju u Popovcu, 2414m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju lep plac u Popovcu površine 2414m2. Plac izlazi na glavni put, u neposrednoj blizini unaokolo su porodične kuće tako da su dostupni... više

33.000€ (13 €/m²)

  • 2414m²

Luksuzna porodična kuća, domaćinstvo, 3 ara plac

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, u neposrednoj blizini pošte u naselju Durlan. Kuća je novije gradnje,... više

257.500€ (953 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 48.94 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

118.440€ (2 467 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac za gradnju, kod škole u nas. B.Bjegović, 708 m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac za gradnju - gradsko građevinsko zemljište, koji čine dve parcele ukupne površine 708 m2 i čine idealnu pravougaonu... više

37.000€ (52 €/m²)

  • 708m²

Vrnjačka Banja, Kuća, Vila 7 apartmana

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju vila u Vrnjačkoj Banji, naselje Raj u neposrednoj blizini novoizgrađenog Aqva parka Raj, na 1 kilometar od "Mosta Ljubavi".... više

705.000€ (2 073 €/m²)

  • 340m²
  • Prizemlje

Prodaje se prostran trosoban stan u centru Niša

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan grejne uknjižene površine 78m2 plus 2 terase, koji se nalazi u centru grada, u starijoj kvalitetnoj zgradi sa liftom. Stan je... više

180.000€ (1 978 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća kod Kliničkog centra

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća od 130m2, na 1,3 ari placa u blizini Kliničkog centra. Kuća se sastoji iz tri nivoa, povezanih unutrašnjim stepenicama. Izuzetna... više

260.000€ (2 000 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac u naselju Petrovac, 39 ari

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Petrovcu od 39 ari. Ovo je šest građevinskih parcela po 5,5 ari i sedmi koji ima 6,8 ari. Placevi imaju kompletnu infrastrukturu.... više

109.200€ (28 €/m²)

  • 3900m²

Kuća sa placem 14 ari, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju započeta kuća u osnovi 67 m2, sa placem od 14 ari u Donjem Vlasu, Kuća se nalazi 500m iznad, od skretanja za gradsko groblje. Izgrađeno... više

24.000€ (358 €/m²)

  • 67m²
  • Prizemlje

Apartman u Brzeću P=38m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

Apartman se nalazi u Brzeći na 100 m od gondole na odličnoj lokaciji. Ima dva nivoa, na prvom nivou površine 23 m2 je dnevni boravak sa kuhinjom... više

54.000€ (1 421 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 4.sprat

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 55,66 m2. Nalazi se na prizemlju u zgradi sa liftom. Stan... više

97.960€ (1 781 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/4 spratova