Prodaja, agencija bulevar nekretnine 2287

Pronađeno 1777 oglasa

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

73.090€ (1 782 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 1/5 spratova

Novogradnja, Trošarina

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više

118.289€ (1 877 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 1.sprat

Seosko domaćinstvo, Gradište

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju seosko domaćinstvo u selu Gradište, u blizini Merošine. Nalazi se na placu sa površinom od 9 ari, na kojem se nalaze dve kuće sa... više

41.240€ (412 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje/1 spratova

Odlična ponuda, plac 663m2, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Matejevcu. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 663m2.Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo... više

4.350€ (6 €/m²)

  • 663m²

Kuća Donji Komren, 220m2

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju luksuzna kuća u Donjem Komrenu, projektovana i građena po najvišim standardima. Ukupna povšina placa je 453m2, sa panoramskim pogledom... više

330.000€ (1 500 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje

Kuća, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u centru grada. Odlična investicija za miran i komforan porodični život, kao i adaptaciju mnogobrojnih objekata. Nalazi se na... više

180.000€ (882 €/m²)

  • 204m²
  • Prizemlje

Kuća, naselje Šljaka

Šljaka, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u naselju Šljaka, uknjižene površine 93m2 sa pomoćnim objektom 42m2 i garažom, na placu površine 347m2. Sastoji se od ulaznog... više

59.000€ (634 €/m²)

  • 93m²
  • Prizemlje

Kuća od 275m2 u centru grada u blizini Oficirskog doma

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća u centru Niša u neposrednoj blizini Oficirskog doma i keja! Kuća je spratna, ukupne površine 275 m2 i sastoji se od... više

330.000€ (1 200 €/m²)

  • 275m²
  • Prizemlje

Porodična kuća 144m2, u centru Trupala

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju porodična kuća 144m2, u centru Trupala iza ambulante, u glavnoj ulici na asfaltnom putu. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata na... više

87.000€ (604 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje

Kuća u centru Ekstra zona, 314 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u širem centru 314m2 u Ekstra zoni. Korisna površina kuće je 314m2, građevinska površina 391m2, garaža 20m2 na 3.8 ari placa.... više

455.000€ (1 449 €/m²)

  • 314m²
  • Prizemlje/2 spratova

Gradsko gradjevinsko zemljište, 944m2, Podvinik

Podvinik, Pantelej, Niš

Na prodaju deo parcele, gradsko gradjevinsko zemljište površine 944m2, na odličnoj lokaciji za gradnju porodične kuće ili vikendice. Plac je... više

30.000€ (31 €/m²)

  • 944m²

Plac, Trupale

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac pravougaonog oblika (28.5x291), na putu za Trupale (300 metara od asfaltnog puta). Ukupna površina placa... više

249.000€ (30 €/m²)

  • 8300m²

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru u naselju Ilići, Knićanska strana od 2,39 ara za 10.000 e. Plac je P6. Plac se nalazi na 150 m od obale.... više

10.000€ (41 €/m²)

  • 239m²

Kuća na Paliluli - širi centar, 154 m2, plac 309 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća starije gradnje na Paliluli, blizu crkve Sv.Nikola, uknjižene unutrašnje površine od 154 m2 (u osnovi) i sastoji... više

149.000€ (967 €/m²)

  • 154m²
  • 1/1 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

123.327€ (2 371 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 12/15 spratova

Jednoiposoban stan 72m2, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju nov jednoiposoban 72m2, stan u Čalijama, u blizini kružnog toka koji seče Matejevački put i Bul.Sv. Pantelejmona. Stambena površina... više

108.200€ (1 502 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 72m²
  • 5/1 spratova

U ponudi plac od 29,40 ari u Ždraljici

Ždraljica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 29,40 ari u naselju Ždraljica. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju. Vodi se... više

21.000€ (7 €/m²)

  • 2940m²

Kuća u Kragujevcu, naselje Vašarište - površina 89 m2, u osnovi, dva pomoć

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća novije gradnje, komplet sređena i uređena za stanovanje. Površina kuće u osnovi je 89 m2. Kuća je u postupku ozakonjenja. Sastoji... više

250.000€ (2 808 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje