Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Garaža, Zona 3

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju garaža na odličnoj likaciji u ispod PC Zona 3. Garaža je površine 21m2, ima struju, moze se koristiti i kao magacinski i garažni... više

35.000€ (1 666 €/m²)

  • 21m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac, površine 1719m2, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Vrtištu, u blizini hotela Nais sa pristupom direktno na Toponički put. Ukupna površina placa je 1719m2, ulazni front sa Toponičkog... više

99.000€ (57 €/m²)

  • 1719m²

Plac, građevinsko zemljište -voćnjak, Vinik, 2018 m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju parcela površine 2018m2, pravilnog oblika. Uknjižena kao gradsko građevinsko zemljište, voćnjak, u izuzetnom prirodnom okruženju.... više

42.000€ (20 €/m²)

  • 2018m²

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 80 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

200.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • Prizemlje/4 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 46,27m2, treći sprat

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

83.287€ (1 810 €/m²)

  • Garsonjera
  • 46m²
  • Prizemlje/3 spratova

Odličan plac za gradnju od 1131m2 na Bulevaru Svetog Cara Konstantina u blizin

Brzi brod, Medijana, Niš

Na prodaju odličan plac, lepog, pravilnog oblika u blizini Brzog Broda sa izlazom na Bulevar Svetog Cara Konstantina. Površina placa je 1131m2,... više

180.959€ (159 €/m²)

  • 1131m²

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

119.702€ (2 394 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 12/15 spratova

Stan 53m2, Vojna bolnica

Vojna bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposobni stan 53m2, istočno orjentisan, na četvrtom spratu u starijoj, dobro održavanoj zgradi. Sastoji se iz hodnika, dnevnog... više

101.200€ (1 909 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, Dvosoban, Palilula,Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više

77.700€ (1 765 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

Odličan dvoiposoban stan u novogradnji kod Pantalejske crkve, 52m2, 2.sprat

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 2/3 spratova

Kuca, Kalac Brdo

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Kalac Brdu povrsine 261 m2, parcele 315 m2. Kuca se sastoji od tri etaze. Sve etaze su istog rasporeda,ulazni hodnik iz koga... više

125.000€ (478 €/m²)

  • 261m²
  • Prizemlje

Kuća u Durlanu, 210m2, odlična lokacija

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Durlanu u neposrednoj blizini pošte, na izuzetnoj lokaciji za život. Kuća je u osnovi 103m2 i sastoji se od prizemlja i sprata,... više

245.000€ (1 166 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje