Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Kuća, Palilula 220m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju prelepa kuća na Paliluli. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra grada, u blizini Kule. Idealna investicija za miran... više

250.000€ (1 136 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj P+2 i Po+P+4, projektovane površine 87,14 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan... više

152.500€ (1 752 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 2.sprat

Plac, Novo Selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac u Novom Selu u blizini pruge. Plac se vodi kao gradsko gradjevinsko zemljište, nema asfaltiran prilaz.... više

38.000€ (10 €/m²)

  • 3800m²

Plac za gradnju, pored asfalta, Sečanica, 2.417 m2

Sečanica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac za gradnju - građevinsko zemljište u selu Sečanica, pored glavnog puta. Plac je pravougaonog oblika, front prema... više

18.000€ (7 €/m²)

  • 2417m²

Odlična porodična kuća u izgradnji, 230m2, Po+vp+1, plac 832m2, na putu za D

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište.... više

100.000€ (434 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju u Ind.zoni kod Niš-Ekspres-a, Čamurlija, 5.731 m2

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac za gradnju - gradsko građ.zemljište u Čamurliji, u neposrednoj blizini baze Niš-Ekspres-a, dakle, blizu glavnog... više

573.000€ (99 €/m²)

  • 5731m²

Odličan plac za gradnju od 2296m2 na Bulevaru Svetog Cara Konstantina u blizin

Brzi brod, Medijana, Niš

Na prodaju odličan plac, lepog, pravilnog oblika u blizini Brzog Broda sa izlazom na Bulevar Svetog Cara Konstantina. Površina placa je 2296m2,... više

367.360€ (160 €/m²)

  • 2296m²

Stan u izgradnji, 65m² - 155.300€ rok avgust 2026

Centar, Medijana, Niš

U ponudi je funkcionalan i savremeno projektovan stan u izgradnji, površine 65m², smešten na petom spratu zgrade od ukupno pet spratova. Završetak... više

155.300€ (2 389 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju petosoban stan u Centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju prostran petosoban, potpuno namešten stan u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u blizini glavne opštine i SUP-a, a ipak smešten... više

315.000€ (1 932 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 163m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju nov 2.5 stan na Paliluli sa parkingom

Palilula, Niš

Na prodaju nov dvoiposoban stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami Residece". Nalazi se na cetvrtom spratu zgrade sa liftom,... više

108.000€ (1 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 4.sprat

Veliki porodican u centru grada

Šojka, Medijana, Niš

Prodaje se prostran stan u neposrednoj blizini centra grada, idealan za porodično stanovanje ili kao investicija. Stan je odmah useljiv, uz... više

206.000€ (2 314 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 4/7 spratova

Na prodaju – stanovi u novogradnji u Centru Niša, kod Filozofskog fakulteta

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana... više

206.900€ (2 523 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 3/7 spratova