Za upit Nis nekretnine pronađeno 1299 oglasa

Parking mesto na parceli, Crveni Pevac

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju parking mesto na otkrivenoj parceli. Nalazi se u blizini poslastičarnice Lipa kod starog Kliničkog centra i standardnih je dimenzija.... više

7.000€ (583 €/m²)

  • 12m²
  • Prizemlje

3.5 Vagres Sity

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju nov, neuseljavan troiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi u novoizgrađenom... više

170.000€ (1 717 €/m²)

  • Garsonjera
  • 99m²
  • 3.sprat

Kuća, Branko Bjegovic, 216m2, 3,5a

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u naselju Branko Bjegović. Ukupna površina placa je 355m2, objekat ima 216m2 (108 u osnovi, Po+P+I). U prizemnom delu nalaze... više

165.000€ (763 €/m²)

  • 216m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac za gradnju, 705 m2, Delijski Vis

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju plac na Delijskom Visu, 705 m2. Plac se nalazi u blizini starog vodovoda i sa njega se prostire neometan pogled na grad. U neposrednoj... više

35.000€ (49 €/m²)

  • 705m²

Novogradnja 42m2 Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m², koji se nalazi na drugom spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se... više

73.200€ (1 742 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2/3 spratova

Prodaje se poslovni prostor 400m2 sa velikom terasom

Medijana(Niš), Medijana, Niš

Na prodaju je izuzetno funkcionalan poslovni prostor ukupne površine 400 m², koji pruža široke mogućnosti prilagođavanja različitim delatnostima.... više

395.000€ (987 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

Odličan lokal, sa izdvojenim stambenim delom kod Dušanovog Bazara, 171m2, pri

Čair, Medijana, Niš

U ponudi odličan lokal, sa izdvojenim delom, koji je preuređen namenski u stan. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini Dušanovog Bazara, pešačke... više

196.000€ (1 146 €/m²)

  • 171m²
  • Prizemlje

Na prodaju stan sa dve spavaće sobe na Somborskom bulevaru

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju funkcionalan i moderno projektovan trosoban stan površine 53,81 m² (sa balkonom), u objektu koji je trenutno u izgradnji. Stan se... više

94.500€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

219.200€ (2 236 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 98m²
  • 4/8 spratova

Jedinstven PENTHAUS u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina! Sa terasom od 50m2!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 3.5 stan, 90m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

166.500€ (1 850 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

Kuća, Niška Banja, 300m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća u Niškoj Banji.Ukupna površina placa je 6.33 ara.Porodična stambena zgrada je Su,Pr,Pk (suteren,prizemlje,potkrovlje) kuća je... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Kuća, 345m2, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća u naselju Čalije. Kuća je površine 115 m2 u osnovi na placu od 464 m2 i sastoji se od prizemlja, sprata, potkrovlja... više

350.000€ (1 014 €/m²)

  • 345m²
  • Prizemlje