Za upit Nis nekretnine pronađeno 1301 oglasa

Plac, Jelašnički put

Jelašnica, Niška banja, Niš

Na prodaju plac na Jelašničkom putu. Plac se vodi kao poljoprivredno zemljište, izlazi na asfalt. Površina placa je 19... više

40.000€ (21 €/m²)

  • 1900m²

4.0, Pantelej, Studenička, Lift

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju prelep veliki neuseljavan stan na odličnoj lokaciji na Panteleju. U blizini su razne trgovine, kafići, Lidl, autobuska stajališta...... više

180.000€ (1 208 €/m²)

  • 4 soba
  • 149m²
  • 4/4 spratova

Plac sa kućom za rušenje u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju plac površine 370m2 sa kućom za rušenje.Površina kuće u osnovi je 50m2.Kuća ima struju i vodu.Plac izlazi na dve asfaltne ulice.... više

21.000€ (420 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Porodična kuća sa imanjem Čokot

Čokot, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa imanjem od 45 ara u selu Čokot udaljena 8 km od centra grada. Kuća se sastoji od dve etažne jedinice ukupne površine... više

98.000€ (680 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje

Novogradnja, niška pivara, 4.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90.9 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog... više

169.250€ (1 880 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 2/2 spratova

Plac 643m2 sa objektom u izgradnji 360m2

Podvinik, Pantelej, Niš

Prodaje se plac, gradsko građevinsko zemljište, na Podviniku, blizu Matejevačkog puta, površine 643m2 sa objektom u izgradnji, u sivoj fazi,... više

74.000€ (115 €/m²)

  • 643m²

Plac, Vinik-Kamenica, 2248 m2

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju plac, površine 2248 m2. Plac se nalazi pre ulaska u selo Kamenica, oko 500 m od asfaltnog puta, uknjižen kao gradsko građevinsko... više

15.000€ (6 €/m²)

  • 2248m²

Stan u Panteleju 75m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan na Panteleju od 75m2. Nalazi se na visokom prizemlju. Stan poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom. Stan se... više

131.500€ (1 753 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 1.sprat

Plac 2100m2, Donja Toponica

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Toponici, površine 2100m2, poljoprivredno zemljište, izlazi na dva katastarska puta, pravilnog pravougaonog oblika.... više

12.000€ (5 €/m²)

  • 2100m²

Na prodaju parcela pod šumom u Berbatovu, 3724m2

Berbatovo, Palilula, Niš

Na prodaju parcela pod šumom 3724m2. Uredno vlasništvo, svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš... više

12.200€ (3 €/m²)

  • 3724m²

Plac 2890m2 na Paliluli

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju plac na Paliluli površine 2890m2,gradsko gradjevinsko zemiljište. Zemljište izlazi na asfaltni put. Na placu ima vode a ostali priključci... više

240.000€ (83 €/m²)

  • 2890m²

Plac, Novo Selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju lep plac u Novom Selu (naselje 9.Maj). Plac se nalazi u neposrednoj blizini škole, na nekih 400 metara od puta koji vodi za Merošinu.... više

40.000€ (17 €/m²)

  • 2300m²