Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 926 oglasa

Na prodaju stan kod Pantelejske crkve

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u novogradnji, površine 50.9m², na izuzetnoj lokaciji između Somborskog bulevara i Pantelejske crkve.... više

105.000€ (2 100 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 1/3 spratova

Prodaje se prostran, prazan stan u Durlanu

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Prodaje se uknjižen stan od 53 m² u mirnom delu Durlana, idealan za renoviranje po želji kupca. Stan je prazan i ima izuzetno dobar raspored:... više

92.500€ (1 745 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2.sprat

Prostrana kuća sa velikim dvorištem i poslovnim prostorom, Somborski bulevar

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju porodicna kuća koja se prostire na 375 m² i nalazi se u mirnom i prijatnom delu grada na Somborskom bulevaru, savršenom za porodičan... više

300.000€ (800 €/m²)

  • 375m²
  • /2 spratova

Odlična ponuda, plac 23.03 ara, Jelašnički put

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju odličan plac na Jelašničkom putu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 23.03ara. Nalazi se u delu, koji... više

22.000€ (9 €/m²)

  • 2303m²

Četvorosoban stan, kod Pravnog Fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 90m2, stvarne sa terasama 98m2, u blizini Pravnog Fakulteta. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, levo su... više

206.199€ (2 125 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 2.sprat

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 66 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

165.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • Prizemlje/4 spratova

Vikendica, 10 ari plac,Vinik

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju nezavrsena vikendica na Viniku pored auto puta, sa pogledom na grad. Vikendica se sastoji od prizemlja... više

110.000€ (948 €/m²)

  • 116m²
  • Prizemlje

4,0 stan , centar, 99 m2, V sprat, cg.

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji u centru, u neposrednoj blizini paravnog i ekonomskog fakulteta. Zbog svoje lokacije odlična investicija... više

198.040€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 5/7 spratova

Plac na Bubnju 37 ari.

Bubanj, Palilula, Niš

Prodaje se plac na Bubnju, na desnoj strani ulice Ljubiše Cvetkovića Robije. Prodaju se tri parcele ukupne povšine 3691m2. Jedna parcela izlazi... više

110.000€ (29 €/m²)

  • 3691m²

Plac 2958m2, blizu Novog groblja

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju veliki plac na periferiji nedaleko od Novog groblja, na putu za Belotinac. Nalazi se do asvaltnog puta. Uknjižene površine 2958m2,... više

55.800€ (18 €/m²)

  • 2958m²

Trosoban stan 80m2, na Paliluli

Palilula, Palilula, Niš

Prodaje se stan od 80m2, u blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na trećem, od ukupno četiri spratova, kvalitetne starogradnje bez lifta.... više

130.000€ (1 625 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 3/4 spratova

Kuća, Jagodin mala, Pantelej

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Jagodin mali, na Panteleju, uknjižene površine 121m2 sa pomoćnim objektom 25m2 i garažom 17m2, na placu površine 384m2. Nalazi... više

140.000€ (1 157 €/m²)

  • 121m²
  • Prizemlje