Trošarina, Medijana, Niš
Prodaju se dve etaže porodične kuće, sa placem i garažom u naselju Crvena Zvezda. Plac je veličine 3,7 ara, koji je u potpunosti ograđen. Osnova... više
130.000€ (650 €/m²)
Apelovac, Palilula, Niš
Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 3089m2 koju čine dve manje parcele. Plac je gradsko građevinsko zemljište,... više
63.646€ (20 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju dupleks, novogradnja, USELJIV, u stambenom objektu PO+PR+IV+PK, sa 11 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji u samom... više
197.400€ (2 100 €/m²)
Paligrace, Crveni krst, Niš
Prodaje se aktivno poljoprivredno domaćinstvo u s. Paligrace, dvadesetak kilometara od Niša, na putu za Sokobanju. Domaćinstvo se sastoji od... više
65.000€ (866 €/m²)
9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš
Na prodaju plac na izlazu iz Novo Sela. Plac je pravilnog pravougaonog oblika uknjižene površine 3582m2. Neposredno do samog placa su svi infrastrukturni... više
260.000€ (72 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Prodaje se odličan poslovni prostor u samom centru grada. Prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade površine 66m2 sa centralnim grejanjem.... više
134.000€ (1 942 €/m²)
Popovac, Crveni krst, Niš
Na prodaju kuća u Popovcu, 300 m2, sa pomoćnim objektima, na 17 ari placa., 100.000e. Kuća se nalazi u blizini osnovne škole i sastoji se od... više
100.000€ (333 €/m²)
Niška banja, Niška banja, Niš
Na prodaju plac u Niškoj banji, nedaleko od kružnog toka, gradsko građevinsko zemljište, površine 6200m2, širine 66m. Pogodan je za gradnju... više
319.300€ (51 €/m²)
Trošarina, Medijana, Niš
Na prodaju lep plac na Trošarini pogodan za izgradnju kuće. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište,... više
25.000€ (90 €/m²)
Palilula, Palilula, Niš
Na prodaju poslovni prostor sa građevinskom dozvolom, na Paliluli, površine 250m2, na placu od 20,63 ara. Sastoji se od kancelarijskog dela... više
340.000€ (1 360 €/m²)
Tehnički fakultet, Crveni krst, Niš
Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi... više
138.000€ (1 452 €/m²)
Donje Medjurovo, Palilula, Niš
Na prodaju lep plac u glavnoj ulici u naseljenom delu Donjeg Međurova. Plac se nalazi na samo par kilometara od centra Niša, pogodan za izgradnju... više
120.000€ (40 €/m²)