Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 938 oglasa

Plac, Prosek, 14 ari

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju jako lep plac u selu Prosek, 1384m2. U pitanju su 3 spojene parcele, moguća i pojedinačna kupovina. Plac ima priključak za vodu,... više

15.400€ (11 €/m²)

  • 1384m²

Na prodaju plac na odličnoj lokaciji, 14 ari.

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju plac, gradsko-gradjevisko zemljište u novijem delu Somborskog bulevara. Plac je povrsine 14 ari i nalazi se na raskrsnici budućih... više

220.000€ (156 €/m²)

  • 1408m²

Plac Gabrovac 2830m2 HITNO !!!

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Gabrovcu, u prirodnom ambijentu, bez buke i zagađenja, odličan za izgradnju kuće, vikendice, brvnare, montažnog objekta... više

25.000€ (8 €/m²)

  • 2830m²

Ekskluzivna novogradnja u centru 66.72m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na drugom spratu,... više

190.820€ (2 891 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 2/8 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.86m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,86m2. Nalazi se na trećem spratu,... više

139.280€ (2 963 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/8 spratova

Kuća u nizu, nas. B.Bjegović, 300 m2, na placu od 209 m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća u nizu, suteren, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje, na odličnoj lokaciji u novom delu nas. Branko... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • 3/3 spratova

Plac za gradnju, 1400m2, put za Gornju Toponicu

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac za gradnju porodične kuće, gradsko građevinsko zemljište na Toponičkom putu površine 1400m2. Front do glavne ulice oko... više

59.000€ (42 €/m²)

  • 1400m²

3.0.Centar, Pravni Fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici odmah do Ekonomskog i Pravnog Fakulteta,... više

110.000€ (1 666 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 7/7 spratova

Odličan poslovno-stambeni objekat 350m2, plac 593m2, Gabrovački put

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju odličan poslovno -stambeni objekat u naselju na Gabrovačkom putu, u blizini Bogoslovije. Udaljen svega oko 5km od centra, nalazi... više

175.000€ (448 €/m²)

  • 390m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća Pantelej, 236m2

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji na Panteleju u Jagodin mali, u neposrednoj blizini škole, vrtića i autobuskog stajališta. Kuća... više

330.400€ (1 400 €/m²)

  • 236m²
  • Prizemlje

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 53 m2, prizemlje

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se u prizemlju zgrade... više

109.180€ (2 060 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 49,1 m2, II sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na drugom spratu... više

101.146€ (2 064 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/4 spratova