Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 938 oglasa

Plac na Paliluli, 27ar, Kovanlučka ulica, prilaz

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju zemljište na Paliluli. Plac ima 2695m2, nalazi se na 150m od glavne ulice (Kovanlučke). Uknjiženo, vlasništo 1/1, gradsko građevinsko... više

40.000€ (14 €/m²)

  • 2695m²

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.04m2 i nalazi se na prizemlju. Po... više

123.580€ (1 901 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.22m2 i nalazi se na prvom, drugom... više

89.720€ (1 908 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/5 spratova

Plac za gradnju, Donja Vrežina, 592 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac za gradnju - gradsko građevinsko zemljište koji se sastoji od dve parcele ukupne površine 592 m2. Nalazi se... više

26.000€ (43 €/m²)

  • 592m²

Plac, Vinik - Kamenica

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac pre ulaska u Kamenicu sa desne strane, pravougaonog oblika. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo... više

49.900€ (24 €/m²)

  • 2000m²

Plac za gradnju, Donja Vrezina, 1140 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac za gradnju, gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 1140 m2. Nalazi se pored asfaltnog puta u donjem delu Donje Vrežine,... više

47.000€ (41 €/m²)

  • 1140m²

Stambeno - poslovna zgrada za adaptaciju, centar, plac 490 m2, pod objektom

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor velike korisne površine, u dve etaže, na odličnoj lokaciji u centru grada. Objekti su starije gradnje,... više

320.000€ (365 €/m²)

  • 876m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju plac površine 2637m2 u Gabrovcu

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac, gradsko građevinsko zemljište površine 2637m2 u Gabrovcu.. Mogućnost kupovine i parcele pored površine 4739m2. Ovo je samo... više

14.200€ (5 €/m²)

  • 2637m²

Čair, troiposoban stan

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne... više

134.000€ (1 576 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, Trošarina

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više

118.289€ (1 877 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Trošarina, stan 65.92m2, 2. sprat

Trošarina, Palilula, Niš

121.952€ (1 876 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 65m²
  • 2/3 spratova

Plac, Novo Selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju lep plac u Novom Selu (naselje 9.Maj). Plac se nalazi u neposrednoj blizini škole, na nekih 400 metara od puta koji vodi za Merošinu.... više

40.000€ (17 €/m²)

  • 2300m²