Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 932 oglasa

Prodaje se salonski stan 140 kvm, na prvom spratu, u užem centru grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo... više

283.600€ (2 025 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 1.sprat

Plac, Gorica 4996m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 4996m2 koju čine četiri manje parcele. Plac je gradsko građevinsko... više

102.934€ (20 €/m²)

  • 4996m²

Plac u Gornjoj Toponici, 1657 m2

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju u Gornjoj Toponici, 1657 m2. Plac se nalazi u blizini restorana Hollywood i pravougaonog je oblika. Građevinsko je zemljište i postoji... više

37.000€ (22 €/m²)

  • 1657m²

Lepa, nova kuća u Gabrovcu, 420 m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju lepa, trospratna, kvalitetna kuća u Gabrovcu. Sastoji se od 3 etaže i velikog funkcionalnog tavanskog prostora. Kuća u osnovi ima... više

230.000€ (547 €/m²)

  • 420m²
  • Prizemlje

kuća i lokal, kod azija centra

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je... više

80.000€ (941 €/m²)

  • 85m²
  • 1/1 spratova

Prodaja ulični lokal, Mokranjčeva, 46m2

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju ulični lokal u neposrednoj blizini okretnice u Mokranjčevoj ulici. Uknjižena površina lokala je 46m2 i sastoji se iz prostrane prostorije... više

53.000€ (1 152 €/m²)

  • 46m²
  • Prizemlje

Kuća, Autobuska stanica

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Autobuske stanice, nalzi se na placu od 4 ara. Kuća je prizemna, površine 140m2,... više

100.000€ (714 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Jure, 4168 m2

Mika Protić (KP dom), Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Jure i Šinvona. Plac se... više

215.000€ (51 €/m²)

  • 4168m²

4.0.Pravni Fakultet, Trg Kralja Aleksandra

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog Fakulteta, na par minuta od pešačke staze. Idealn stan za život,... više

180.000€ (1 651 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • 4.sprat

Stan na Paliluli, 2.0, 63 m2, 4. sprat, lift

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan na Paliluli, u blizini NKC-a, 63 m2. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog... više

118.500€ (1 880 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 4/6 spratova

Građevinsko zemljište, Popovac, 1533 m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Popovcu, 1533 m2, 17.000 e. Parcela je izdvojena od naseljenog dela i najbliži priključak za struju je 500-600m.... više

17.000€ (11 €/m²)

  • 1533m²

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište 1495 m2 Lalinac

Lalinac, Palilula, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište tj. njiva u blizini sela Lalinac. Površine 1495m2. Pravilnog pravouganog oblika, sa zemljanim pomoćnim putevima... više

6.000€ (4 €/m²)

  • 1495m²