Za upit nekretnine Novi Sad pronađeno 2089 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 180000€

Centar, Novi Sad

Centar, nov, kompletno opremljen stan , izuzetan! +++ Agencijska oznaka stana 1099249, Novi sad, Centar. Stan je na prvom spratu odlične nove... više

180.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan PETROVARADIN, 128000€

Blok 8, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100099. CENA 128.000e + agencijska provizija od 3%. Interesantan stan, odlična pozicija u Petrovaradinu, očuvana zgrada.... više

128.000€ (2 031 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 1/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 127000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100127 -CENA 127000 e+ 3% agencijske provizije. Uknjižen dvoiposoban stan na Novom naselju u Šarengradu. Stan sadrži dve... više

127.000€ (2 309 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 3/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 206000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1096452 Prodaje se uknjižen , svetao i funkcionalan duplex na atraktivnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Na donjoj etaži... više

206.000€ (1 925 €/m²)

  • 4 soba
  • 107m²
  • 6/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 195000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1095572. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Dvoetažni penthaus bez kosina sa pogledom na Frušku goru. U... više

195.000€ (1 839 €/m²)

  • 4 soba
  • 106m²
  • 5/6 spratova

Kuća u nizu 78m2, Gornje Livade, novogradnja 2022, gas, dvorište, 2 parking m

Klisa, Novi Sad

Na prodaju moderna kuća u nizu u Novom Sadu, naselje Gornje Livade, odlična i mirna lokacija idealna za porodičan život. Kuća je novije gradnje... više

173.040€ (2 218 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1094723 - CENA sa GARAŽOM 200.000 + gencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan - dupleks na Novoj Detelinari.... više

200.000€ (2 298 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 3/4 spratova

Sremska Kamenica, Čardak - Porodična kuća ID#3000115

Čardak, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Čardak. Porodična kuća sa lepim ozelenjenim dvorištem. Nalazi se na mirnoj lokaciji za stanovanje. Po strukturi trosobna veličine... više

398.600€ (2 952 €/m²)

  • 135m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001081

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, Bulevar cara Lazara. Uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Doma zdravlja i Limanske pijace. Ovaj stambeni prostor... više

144.610€ (2 728 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Stara Detelinara - Namešten dvoiposoban stan ID#1001198

Avijatičarsko naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Stara Detelinara. Namešten, dizajnerski uređen dvoiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom koja je opremljena... više

307.970€ (5 132 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 5.sprat

Dvosoban stan na prodaju u Novom Sadu

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Na prodaju kompletno namešten i renoviran dvosoban stan (43 m²) na Adamovićevom naselju, Novi Sad. Stan se nalazi u kvalitetnoj starogradnji,... više

143.000€ (3 325 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 2.sprat

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN 39M2 PETROVARADIN STARI MAJUR ODMAH USELJIVO TERASA LI

Petrovaradin, Novi Sad

Dvosoban stan na prodaju 39m2 Petrovaradin Stari Majur odmah useljiv terasa lift gas Novi Sad Tekst oglasa: Stanovi na prodaju Novi Sad - odlična... više

114.240€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 3.sprat