Za upit nekretnine Novi Sad pronađeno 2089 oglasa

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

158.273€ (2 682 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Trosobna kuća NOVI SAD, 185400€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090126 - DVOJNA renovirana trosobna kuća na tihoj lokaciji Telepa, kuća se sastoji od dve odvojene spavaće sobe, dnevnog... više

185.400€ (1 854 €/m²)

  • 100m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 131000€

Telep, Novi Sad

Novogradnja, bez ulaganja ODMAH USELJIV. Agencijska oznaka stana 1102382. Cena stana 131.000eu +3% agencijske provizije. Mogućnost kupovine... više

131.000€ (2 787 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, 60m2, prostran, dvosoban, sa odvojenom kuhinjom! +++ Agencijska oznaka 1102365 CENA 200.000 eura + 3% provizije. Na prodaju... više

200.000€ (3 333 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 3/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 92700€

Satelit, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102114 - CENA 90000 + 3% agencijska provizija. Dvosoban stan za kompletno renoviranje blizu Satelitske pijace. Poseduje spavaću... više

92.700€ (1 931 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 226000€

Liman 3, Novi Sad

Agencijska šifra - 1101727... CENA 226.000 e + 3 % provizije... UKNJIŽEN trosoban stan na Limanu 3 u blizini škole i vrtića... Stan je prazan... više

226.000€ (2 897 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 4/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 135000€

Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara - dvoiposoban , prvi sprat , renoviran s ukusom ! CENA 135.000e + agencijska provizija 3% ! Agencijska oznaka stana 1101701,... više

135.000€ (2 327 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 1/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 320000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101844, cena nekretnine je 320.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Kej, 112 m2, troiposoban, drugi sprat. Izuzetan... više

320.000€ (2 857 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 112m²
  • 2/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 250000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100585 CENA 250.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen dvoiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA... više

250.000€ (5 102 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 1/11 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Centar, Novi Sad

Centar, uknjižen jednoiposoban stan , odlična prilika za život ili investiciju . Agencijska oznaka stana 1101092, Novi Sad, Centar. CENA 150000... više

150.000€ (3 061 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 65000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099678 -CENA 65000 e +agencijska provizija od 3%. Uknjižena garsnera u Adicama. Sastoi se od ulaznog hodnika, dnevne sobe... više

65.000€ (2 407 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 300000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100200. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju luksuzan četvorosoban stan od 96m², opremljen modernim... više

300.000€ (3 125 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 3/5 spratova