Za upit nekretnine na prodaju Nis pronađeno 1294 oglasa

3.0, Centar, Pravni fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju stan na prvom spratu, u porodičnoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini ekonomskog i pravnog fakulteta. Stan ima 106 m2,sastoji... više

160.000€ (1 509 €/m²)

  • Garsonjera
  • 106m²
  • 1/1 spratova

Plac, Donja Vrežina 2625m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Nišu, u Donjoj Vrežini. Plac je gradsko građevinsko zemljište. Površina placa je 2625m2, uknjižen, privatna svojina 1 kroz... više

27.500€ (10 €/m²)

  • 2625m²

Poslovni prostor, Gradska bolnica, 96m2

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor može se koristiti kao hala ili magacin, kod gradske bolnice. Objekat ima 96m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se... više

50.000€ (520 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje

Plac, Gornja Vrežina 1754m2

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Nišu, u Gornjoj Vrežini, pored autoputa. Plac je poljoprivredno zemljište. Površina placa je 1754m2, uknjižen, privatna svojina... više

75.000€ (42 €/m²)

  • 1754m²

Na prodaju kuća 180m2 na 3,7 ara placa sa garažom od 23m2

Trošarina, Medijana, Niš

Prodaju se dve etaže porodične kuće, sa placem i garažom u naselju Crvena Zvezda. Plac je veličine 3,7 ara, koji je u potpunosti ograđen. Osnova... više

130.000€ (650 €/m²)

  • 200m²
  • 2.sprat

Plac za vikendicu, Sićevo, 1322 m2

Sićevo, Niška banja, Niš

Na prodaju lep plac, pored asvaltnog puta, iznad Sićeva, pogodan za voćarstvo ili izgradnju brvnare.Ima lep pogled na krajolike.Struja... više

6.000€ (4 €/m²)

  • 1322m²

Lep, eksluzivan, veliki stan,penthaus, na zadnjem spratu solitera, sa pogle

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lep i uređen stan velike površine, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, tri spavaće i sobe... više

250.000€ (2 083 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 15/15 spratova

Plac, Gorica 3089m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 3089m2 koju čine dve manje parcele. Plac je gradsko građevinsko zemljište,... više

63.646€ (20 €/m²)

  • 3089m²

Novogradnja ,centar , povracaj pdv

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dupleks, novogradnja, USELJIV, u stambenom objektu PO+PR+IV+PK, sa 11 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji u samom... više

197.400€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 4/4 spratova

Poljoprivredno zemljište, Šarlinac, 18 ari

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište u selu Šarlinac, opština Doljevac. Parcela je 18 ari površine i pogodna je za proizvodnju raznih kultura.... više

18.000€ (10 €/m²)

  • 1777m²

Plac u Novom Selu, 3582m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac na izlazu iz Novo Sela. Plac je pravilnog pravougaonog oblika uknjižene površine 3582m2. Neposredno do samog placa su svi infrastrukturni... više

260.000€ (72 €/m²)

  • 3582m²

Prodaje se odličan poslovni prostor kod Imidža

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se odličan poslovni prostor u samom centru grada. Prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade površine 66m2 sa centralnim grejanjem.... više

134.000€ (1 942 €/m²)

  • 69m²
  • Prizemlje