Za upit nekretnine na prodaju Nis pronađeno 1294 oglasa

Prodaje se odličan poslovni prostor kod Imidža

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se odličan poslovni prostor u samom centru grada. Prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade površine 66m2 sa centralnim grejanjem.... više

134.000€ (1 942 €/m²)

  • 69m²
  • Prizemlje

Lux novogradnja, 3.0, Centar, Penthaus

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran... više

192.900€ (2 411 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Plac, površine 496m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 496m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom... više

8.500€ (17 €/m²)

  • 496m²

Plac 6200m2, Niška banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Niškoj banji, nedaleko od kružnog toka, gradsko građevinsko zemljište, površine 6200m2, širine 66m. Pogodan je za gradnju... više

319.300€ (51 €/m²)

  • 6200m²

Plac za gradnju, Trošarina

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju lep plac na Trošarini pogodan za izgradnju kuće. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište,... više

25.000€ (90 €/m²)

  • 277m²

Plac, Građevinsko zemljište, Novo Selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju odličan, lep plac u naselju 9.Maj (Novo Selo). Plac se nalazi na dobroj lokaciji, u blizini škole, u nasipanoj ulici, nešto manje... više

70.000€ (19 €/m²)

  • 3590m²

Porodična kuća u Mokranjčevoj sa četiri stambene jedinice, 350m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa četiri odvojene stambene jedinice, 350 m2,na placu od 161m2. U prizemlju se nalazi garaža površine 21 m2. Prvi... više

385.000€ (1 100 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi... više

190.100€ (2 604 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1/7 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46.4 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

86.310€ (1 876 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Novogradnja, Poslovni prostor, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju poslovni prostor sa građevinskom dozvolom, na Paliluli, površine 250m2, na placu od 20,63 ara. Sastoji se od kancelarijskog dela... više

340.000€ (1 360 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

Super ponuda! Prelep trosoban stan, 83m2 + 2 lođe 12 m2, 4.sprat, kod Tehničk

Tehnički fakultet, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi... više

138.000€ (1 452 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju jednoiposobni stan na Trošarini

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposobni stan 39.90 m2. Nalazi se na četvrtom poslednjem spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od manjeg ulaznog hodnika, prostrane... više

65.000€ (1 511 €/m²)

  • 1 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova