Za upit nekretnine Beograd Hram svetog save pronađeno 282 oglasa

BW MAGNOLIA – LUX 3.0, DVE GARAZE

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Luksuzan, komforan, trosoban stan, u zgradi BW Magnolia, jedinoj premium niskospratnici u renomiranom kompleksu Beograd na vodi. Nekretnina... više

440.000€ (4 680 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 4.sprat

Savski venac, Dedinje - Veljka Lukića Kurjaka, 102m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Veljka Lukića Kurjaka 4.0, 102m2 (terasa 9m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Četvorosoban, izuzetan stan... više

415.000€ (4 068 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 4/5 spratova

SAVSKI VENAC CENTAR 136m2 , T , 280000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! TERASA 70 m2! RETKO! Centar, Durmitorska, 3.0, 136 m2 sa terasom od 70 m2 (66 m2 grejne povrsine + terasa... više

280.000€ (2 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 136m²
  • 9.sprat

Savski venac, Dedinje - Vladimira Gaćinovića, 400m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Vladimira Gaćinovića kuća, 400m2 (terasa 10m2), SUT+PR+I+PTK, EG, telefon, podrum, parking, dve garaže, plac 9.11 ari... više

2.500.000€ (6 250 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN SA GARAZNIM MESTOM, BW NIKA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuzan dvosoban stan u zgradi BW Nika.  Zgrada se nalazi u centru kompleksa Beograd na vodi, u neposrednoj blizini Savskog parka,... više

257.000€ (4 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 15.sprat

Savski venac, Slavija - Deligradska, 51m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Deligradska 2.0, 51m2, francuski balkon, 5/8, grejanje na struju, lift, telefon, interfon Prodaje se funkcionalan,... više

219.000€ (4 294 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 5/8 spratova

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 2/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

219.626€ (3 660 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/3 spratova

IMPRESIVAN, PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

935.888€ (6 116 €/m²)

  • 3 soba
  • 153m²
  • 9.sprat

SAVSKI VENAC DEDINJE 98m2 , T , 415000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dedinje, Mihaila Avramovica, 3.0, 97.66 m2 sa terasom od 11.66 m2, pravo koriscenja dvorista,... više

415.000€ (4 234 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • Prizemlje

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 130m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 3.0, 130m2 (terasa 19,66m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više

676.000€ (5 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 130m²
  • 1/3 spratova

Savski venac, Dedinje - Miloja Đaka 117m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, 117m2 (dve lođe 7m2 i 10m2), 2/3, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv Stan se nalazi na sredini ulice Miloja Đaka, u mirnom, novijem,... više

468.000€ (4 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 2/3 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 60 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.265.000€ (4 454 €/m²)

  • 5 soba
  • 284m²
  • Prizemlje