Za upit kuću selu pronađeno 1925 oglasa

Uknjižena spratna kuća u naselju Ključ

Ključ, Surčin, Beograd

Ekskluzivna prodaja spratne kuće u naselju Ključ-Surčin površine oko 125m2 na 4 ara placa. Kuća je kompletno završena i spremna za upotrebu.... više

260.000€ (2 080 €/m²)

  • 125m²
  • .sprat

Velika kuća u Dobanovcima

Dobanovci, Surčin, Beograd

Velika kuća u Dobanovcima površine oko 300m2 na 47 ari placa. Jednu polovinu placa čini basta i voćnjak, a drugu građevinski plac na kome se... više

350.000€ (1 166 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Izuzetno jeftina kuća

Centar (prva zona), Paraćin

Podrum poseduje veliki salon , ostavljeno mesto za kupatilo i wc. Tu je smešten i kotao za grejanje na čvrsto gorivo. Prizemlje kuće se sastoji... više

140.000€ (221 €/m²)

  • 632m²
  • .sprat

Inđija, Centar - 22. Oktobra, višesobna kuća

Centar, Inđija

Višesobna kuća, 212m2, PR+I, EG/gas, garaža, 3,8 ari, uknjižena Lokacija ulice 22. Oktobra nalazi se u neposrednoj blizini centra Inđije i... više

220.000€ (1 037 €/m²)

  • 212m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuca, Pantelej 450m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje u Panteleju. Nalazi se na finom mestu kako za porodični život tako i za izdavanje. Kuća je po strukturi... više

397.000€ (882 €/m²)

  • 450m²
  • Prizemlje

Kuća, centar grada, 156m2

Centar, Medijana, Niš

Ekskluzivna prodaja. U ponudi porodična kuća na top lokaciji u centru, blizu pešačke zone iza Obilićevog Venca. Odlična je za porodično stanovanje... više

259.999€ (1 666 €/m²)

  • 156m²
  • 1/1 spratova

Kuca, Gornja Toponica

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca... više

80.000€ (470 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća na Ledenoj steni

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju kuća kvalitetne gradnje na Ledenoj steni, 350m2, PR,II,PK. U osnovi je 88m2. Prizemlje se sastoji od 3 prostorije koje mogu biti... više

190.000€ (542 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje/4 spratova

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka, 255m2 - KUĆA SA 4 ZASEBNA STANA

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka kuća, 255m2 (terasa 41m2), PR+1 (dve etaže), TA, klima, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt Na 9km... više

299.000€ (1 172 €/m²)

  • 255m²
  • Prizemlje/1 spratova

Barajevo, Meljak - Sarićevo sokače, 130m2

Meljak, Barajevo, Beograd

Barajevo, Meljak - Sarićevo sokače kuća, 130m2 (terasa 20m2), PR + 1, EG, telefon, parking, video nadzor, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više

186.000€ (1 430 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

Kuća, Staro groblje, 2 etaže, Palilula

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, SU,P,I, u neposrednoj blizini DIFa I FZNRa, uknjižene površine 161m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji kako za život... više

165.000€ (1 024 €/m²)

  • 161m²
  • Prizemlje

Boboviste, pomocni objekti, plac1614 m2

Bobovište, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuca sa pomocnim objektima u Aleksinackom selu Bobovistu. Kuca je povrsine 58m2,starije gradnje,pored... više

12.000€ (206 €/m²)

  • 58m²
  • Prizemlje