Centar, Irig
Vikend kuća-rezidencijalna vila u srcu Fruške Gore, cena za kuću je 520000 e+ agencijska provizija 3 %.,u blizini manastira Hopovo, render... više
520.000€ (1 223 €/m²)
Avala, Sopot, Beograd
Na mestu gde se susrecu Avala i Kosmaj nalazi se ovaj komad Sumadijske idile, predivna valovita i sumovita okolina ovog izuzetnog placa od 68... više
380.000€ (1 520 €/m²)
Sremcica, Cukarica, Beograd
Postovani kupci, ovu divnu kucu mozete imati i kao zamenu za stan u Beogradu. Sremcica je jedno od najlepsih i najtrazenijih naselja u blizini... više
287.000€ (972 €/m²)
Okolina, Kraljevo
Prodaje se izuzetno prostrana četvorosobna porodična kuća površine 240 m², sa garažom od 40 m², na placu od 15 ari. Ova nekretnina je idealna... više
200.000€ (833 €/m²)
Merošina
Na prodaju hotel u izvornom stanju, ukupne površine 1.600 m², koji se nalazi na parceli od čak 15 hektara. Objekat poseduje sve komunalne priključke... više
1.000.000€ (625 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
EKSKLUZIVNA KUĆA NA DEDINJU, ulica Aleksandra Tirnanića Tirketa (U BLIZINI BELOG DVORA) Visoki kvalitet gradnje, luksuzno opremljena kuca od... više
690.000€ (3 209 €/m²)
Gloždak, Paraćin
Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, kupatilo, dve spavaće sobe, na spratu tri spavaće sobe... više
105.000€ (532 €/m²)
Aleksinac
Na prodaju odlična kuća apartmanskog tipa na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi PR + I, povšine 210m2. Kuća je podeljena po vertikali i... više
77.500€ (369 €/m²)
Gadžin Han, Gadžin Han, Gadzin Han
Na prodaju porodično domaćinstvo u Gadžinom Hanu na lokaciji koja je pogodna za miran život i odmor. Ukupna površina placa je 24 ari. Na placu... više
42.000€ (347 €/m²)
Vojni put II, Zemun, Beograd
Zemun, Vojni put II - Kolubarske bitke kuća, 7.0, 340m2, terasa, PO+PR+1, podno grejanje, interfon, podrum, parking, garaža, struja, voda,... više
695.000€ (2 044 €/m²)
Grgeteg, Okolina, Irig
Irig, Grgeteg - Branka Radičevića - HITNA PRODAJA! kuća, 66m2, prizemlje, TA, garaža, struja, voda, asfalt, plac 9a, pomoćni objekti U neposrednoj... više
59.000€ (893 €/m²)
Ledine, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Ledine - Tomasa Mana kuća, 265m2 (terasa 20m2), EG, PO+PR+1, plac 2 ara Na prodaju odlična kuća novije gradnje na počerku naselja... više
340.000€ (1 283 €/m²)