Za upit kuće do 30000 pronađeno 124 oglasa

Ražana, dve kuće 118m2, plac 6 ari

Stojići, Okolina, Kosjerić

Na prodaju dve kuće od 58m2 i 60m2 na lepoj ravnoj parceli od 6 ari, Kuće su u izvornom stanju i potrebna su izvesna ulaganja. Odlična pozicija... više

27.000€ (228 €/m²)

  • 118m²
  • Prizemlje

DOMACINSTVO 6683M2 PLAC.DONJI BARBES

Donji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju domacinstvo,parcela od 6683m2 sa kucom i pomocnim objektima povrsine 180m2.Domacinstvo se nalazi na par kilometara od Gadzinog Hana,30km... više

29.000€ (161 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje

Povoljna kuća na dobroj lokaciji

Paljane, Okolina, Ćuprija

Prodaje se kuća površine 149 m², smeštena na prostranom placu od 22,50 ari, idealna za one koji traže udoban dom u mirnom okruženju. Kuća se... više

30.000€ (201 €/m²)

  • 149m²
  • Prizemlje/1 spratova

Vikendica 60m2, Banja Topilo

Vele polje, Crveni krst, Niš

Na prodaju vikend kuća u Banji Topilo, na samo 25km od Niša u mirnom i prirodnom okruženju Toponičke reke. Kuća ima spratnost P+PK, površine... više

29.000€ (483 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Dve kuce sa velikim placem u Lapovu

Lapovo selo, Okolina, Lapovo

Na parceli od 21 ara , koja se sastoji od 3 parcela spojenih u celinu ,nalaze se dva objekta.Stariji objekat je kuća pod krovom od oko 60m2... više

18.500€ (115 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća u Knežici, 57m2 sa zemljištem od 80 ari

Knežica, Doljevac, Doljevac

Na prodaju kamena kućica u Knežici, 57m2, 15.000e. Kuća se nalazi na placu od 5 ari i sastoji se od ulaznog hodnika i tri prostorije. Kuća je... više

15.000€ (263 €/m²)

  • 57m²
  • Prizemlje

Mobilna kuća Vega – 20 m² (Prodaja) - 16 000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Našu mobilnu kućicu Vega, odlikuje minimalistički a moderni dizajn sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Zauzima površinu od samo 20 kvadratnih... više

16.000€ (800 €/m²)

  • 20m²
  • .sprat

SALAŠ I NJIVA! RANČEVO!

Rančevo, Okolina, Sombor

SALAŠ I NJIVA! Rančevo naselje! Na placu od 4778m2 širokog fronta, nalazi se Kuća od mešanog materijala, 131m2 površine, uvučena sa ulice koja... više

20.000€ (152 €/m²)

  • 131m²
  • .sprat

Kuća 40 m² na placu od 11 ari – odlična lokacija, Pambukovica, Ub – 16.0

Pambukovica, Okolina, Ub

Prodaje se ku ća površine 40m² na 10,90ari građevinskog zemljišta, u samom centru sela. Kuća poseduje priključke za struju, gradsku vodu i telefon,... više

16.000€ (400 €/m²)

  • 40m²
  • .sprat

Prelepa stara srpska kuća, 45 m2, plac 4125 m2 - Malo Krčmare, kod Rače

Centar, Rača, Rača

Na prodaju prelepa stara srpska kuća, sa dve prostorije u njoj, i podrumom u kamenu ispod, uknjižene površine 45 m2, kao i dve povezane parcele,... više

15.000€ (333 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje

Kuća u Kniću, korisna površina 50 m2, pomoćni objekti, plac površine 3904

Knić, Knić, Knić

Na prodaju porodićna kuća površine 50 m2 na parceli od 39 ari. Nalazi se u Kniću na par kilometara udaljenosti od centra, u neposrednoj blizini... više

22.000€ (440 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Odlična ponuda, kuća 62m2, u prirodnom okruženju, Berčinac

Berčinac, Crveni krst, Niš

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske... više

28.000€ (341 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje