Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 130067, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, dvoriste/basta. CENTAR - 110 m2 - KUCA LUX NAMESTENA Uknjizeno: 51 m² Potkrovlje:... više
450.000€ (4 090 €/m²)
Centar, Jagodina
Kuća se nalazi u Jagodini, u naselju Centar, na odličnoj lokaciji blizu svih sadržaja, škole i vrtića, uz sam put. Miran kraj čini je pogodnom... više
115.000€ (1 292 €/m²)
Centar, Leskovac, Leskovac
Ekskluzivna prodaja prizemne, porodične kuće na odličnoj lokaciji u samom centru grada u blizini TC "Šajkača". Kuća je ukupne površine oko... više
90.000€ (818 €/m²)
Centar, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju Impozantna nekretnina, smeštena u samom centru grada Kragujevca sa pogledom na glavnu crkvu, pruža putnicima divan boravak i iskustvo... više
279.000€ (923 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Ekskluzivna prodaja. U ponudi porodična kuća na top lokaciji u centru, blizu pešačke zone iza Obilićevog Venca. Odlična je za porodično stanovanje... više
259.999€ (1 666 €/m²)
Centar, Stara Pazova
Porodična spratna kuća sa dve zasebne stambene jedinice (prizemlje trosoban stan, I sprat trosoban stan sa velikom terasom) + potkrovlje. Garaža,... više
150.000€ (681 €/m²)
Centar, Pančevo
Pančevo, kuća od 205 m2. Idealni suvlasnički deo zajedničke parcele PR+1. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, ostava,... više
155.000€ (756 €/m²)
Palilula, Palilula, Niš
Na prodaju kuća starije gradnje na Paliluli, blizu crkve Sv.Nikola, uknjižene unutrašnje površine od 154 m2 (u osnovi) i sastoji... više
149.000€ (967 €/m²)
Mašinska industrija, Palilula, Niš
Na prodaju odlična porodična kuća kvalitetne starije gradnje sa lokalom u blizini OŠ Radoje Domanović i garnizonske ambulante u centru grada.... više
160.000€ (730 €/m²)
Bagrdan, Okolina, Jagodina
Prodaje se porodična kuća od 145 m² u samom centru Bagrdana, na placu od 6,29 ari. Odlična prilika za sve koji žele mir života na selu, a da... više
33.000€ (227 €/m²)
Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd
Savski venac, centar - Kneza Miloša kuća, 620m2, terase, Po+PR+I+Ptk, CG, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking, garaže, struja,... više
9.000.000€ (14 516 €/m²)
Centar, Sombor
KUĆA ! Sombor je grad istorije i grad sa dušom, a ta duša sačuvana je u svim njegovim znamenitostima, jedna od njih je i kuća znatno uvučena... više
1.250.000€ (4 222 €/m²)