Kuća, Inđija | Prodaja · 212m² · 220.000€
22. Oktobra , Centar, Inđija, Srbija
220.000€
1 037 €/m²
Inđija, Centar - 22. Oktobra, višesobna kuća
Tip
Kuća
Površina
212 m²
Struktura
7.0
Grejanje
Gas
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 7.0
- Cena
- 220.000€
- Površina
- 212 m² (1 037 €/m²)
- Površina placa
- 4
- Sprat
- Prizemlje
- Ukup. spratova
- 1
- Grejanje
- Gas
- Terasa
- Da
- Uknjižen
- Da
- Ažuriran
- 23.05.2026
- ID
- 1496909
Opis
Višesobna kuća, 212m2, PR+I, EG/gas, garaža, 3,8 ari, uknjižena
Lokacija ulice 22. Oktobra nalazi se u neposrednoj blizini centra Inđije i predstavlja jednu od najtraženijih lokacija za porodično stanovanje. Mirno okruženje, dobra infrastruktura, kao i blizina škole, vrtića, marketa i ostalih važnih sadržaja čine ovu lokaciju idealnom za udoban i kvalitetan život.
U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu porodičnu kuću ukupne gređevinske površine 212m2, spratnosti prizemlje i sprat, smeštenu na ravnom placu površine 3,8 ari. Plac je pravougaonog oblika i izlazi na dve ulice, što dodatno doprinosi funkcionalnosti i praktičnosti same nepokretnosti, kao i većem stepenu privatnosti.
Kuća je kompletno izolovana, uredno održavana i u veoma dobrom stanju. Odlikuje je funkcionalan i komforan raspored prostorija, sa dosta prirodne svetlosti i prijatnim porodičnim ambijentom. Prostor je maksimalno iskorišćen i prilagođen svakodnevnom porodičnom životu. Objekat je organizovan kao dve zasebne stambene jedinice, sa dva ulaza i dva strujomera, što pruža mogućnost stanovanja višečlane porodice, dve generacije ili kombinovanja stanovanja i izdavanja. Ovakva organizacija prostora nekretnini daje dodatnu praktičnu i investicionu vrednost. Na spratu se nalazi velika natkrivena terasa idealna za odmor i uživanje tokom većeg dela godine, dok mirno okruženje i zelenilo dodatno doprinose prijatnoj atmosferi. Kuća poseduje i dva podruma, a na placu