Za upit kuća 10000 evra pronađeno 1951 oglasa

Kragujevac, naselje Šest Topola - stambeno poslovni objekat, 154 m2, plac 120

Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stambeno poslovni prostor površine 154 m2, u sklopu koga su stan, površine 124 m2 i lokal površine 30 m2, na odličnoj lokaciji u... više

155.000€ (1 006 €/m²)

  • 154m²
  • Prizemlje/2 spratova

Petoiposobna kuća SREMSKI KARLOVCI, 170000€

Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

UKNJIŽENA petosobna kuća u Sremskim Karlovcima...Cena kuće je 170000+ agencijska provizija 3 %. Kvalitetno zidana novija spratna kuća - polusuteren,... više

170.000€ (664 €/m²)

  • 256m²

Šestosobna kuća FUTOG, 170000€

Stari Futog, Futog

Agencijska oznaka 3090079 CENA 170000e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se šestosobna uknjižena kuća u Futogu, u blizini Dunava i gradskog... više

170.000€ (1 278 €/m²)

  • 133m²

Na prodaju kuća u izgradnji na idealnoj lokaciji u blizini centra grada

Novo naselje, Ćuprija

Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske... više

170.000€ (1 062 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Grocka ID#1499

Grocka, Grocka, Beograd

Na placu od 23,70 ari nalazi se kuća sa pomoćnim objektom. Kuća se sastoji od prizemlja, jednog sprata i potkrovlja. Na donjem nivou je letnja... više

170.000€ (708 €/m²)

  • 240m²

Prodaja kuća Beograd Zvezdara – Učiteljsko naselje, kuća 108m², dvorište

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća na Zvezdari, Učiteljsko naselje, ukupne površine 108m² (uknjiženo 84m²), smeštena u mirnoj... više

185.000€ (1 712 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Beljina, kuća 213m2+pomoćna zgrada 120m2, plac 70 ari

Beljina, Barajevo, Beograd

Beljina, prodaje se kuća od 213m2 (prizemlje i sprat) + pomoćna zgrada 120m2 (garaža 2 parking mesta, letnja kuhinja, kotlarnica, prostorija... više

185.000€ (868 €/m²)

  • 213m²
  • .sprat

Prodaje se moderna 2-etažna kuća sa bazenom - Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaje se moderna dvoetažna kuća sa bazenom u Sremskoj Kamenici, na samo 10 minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća ima 46m², kompletno... više

163.200€ (3 547 €/m²)

  • 46m²
  • .sprat

Trosobna kuća NOVI SAD, 185400€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090126 - DVOJNA renovirana trosobna kuća na tihoj lokaciji Telepa, kuća se sastoji od dve odvojene spavaće sobe, dnevnog... više

185.400€ (1 854 €/m²)

  • 100m²

Petoiposobna kuća PETROVARADIN, 185400€

Sadovi, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090173 Uknjižena kuća na Petrovaradinu. Prva etaža se sastoji od trpezarije sa kuhinjom, dve sobe i kupatila. Druga etaža... više

185.400€ (927 €/m²)

  • 200m²

Petosobna kuća NOVI SAD, 185400€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3067137 - Uknjižena dvoetažna, dvojna kuća na Telepu u blizini Minaque. Može da funkcioniše kao dve odvojene stambene jedinice.... više

185.400€ (1 324 €/m²)

  • 140m²

Kuća NOVI SAD, 185400€

Klisa, Novi Sad

Uknjižen deo dvojne kuće na Klisi. Na prizemlju i spratu nalaze se četiri sobe, kuinja i dva kupatila. Grejanje na gas, manja terasa is pred... više

185.400€ (2 060 €/m²)

  • 90m²