Aleksinac, Aleksinac, Aleksinac
Na prodaju kuća u mirnom delu Aleksinca ukupne površine 200m2. Kuća se sastoji od suturena i dva funkcionalna sprata, identičnog rasporeda.... više
155.000€ (775 €/m²)
Centar, Pančevo
Pančevo, kuća od 205 m2. Idealni suvlasnički deo zajedničke parcele PR+1. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, ostava,... više
155.000€ (756 €/m²)
Borča Iii, Beograd
Agencijski ID: 117542, 4a, spratna, 1, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, ostava,... više
138.000€ (1 061 €/m²)
Borča, Palilula, Beograd
Palilula, Borča - Popova bara nova 210. kuća, 151m2 (dve terase i lođa 13m2), dve etaže: PR+1, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više
157.000€ (1 039 €/m²)
Boždarevac, Barajevo, Beograd
Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu... više
157.000€ (301 €/m²)
Sremska Kamenica, Sremska Kamenica
Agencijska oznaka: 3091248 CENA: 145.000 e + 3% agencijske provizije. Prodaje se kuća površine 64 m2, smeštena na prostranoj parceli od 1.080... više
145.000€ (2 265 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju starija, očuvana i održavana kuća, praktično najbliža samom centru grada. Građena je od pune cigle, sa dodatnom izolacijom,... više
145.000€ (2 132 €/m²)
Čerević, Beočin
Agencijski ID: 117800, 13a, spratna, uknjizen, novogradnja. Na prodaju odlicna novija kuca u Cerevicu. Grejanje je na gas. Ima gradsku vodu... više
139.000€ (920 €/m²)
Glumčevo Brdo, Beograd
Agencijski ID: 124652, 20a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra,... više
139.000€ (908 €/m²)
Zvečka, Obrenovac, Beograd
Na prodaju prostrano i funkcionalno imanje idealno za porodični život, ali i za razne poslovne ili hobističke namene. Nekretnina se nalazi u... više
158.000€ (1 295 €/m²)
Brzi brod, Medijana, Niš
Prodaje se porodična kuća korisne površine 140m2 koju čine dva stana; prizemlje i sprat. Kuća se nalazi na parceli od 300m2. U dvorštu se nalazi... više
140.000€ (666 €/m²)