Lipov Gaj, Novi Sad
Agencijska oznaka 3090410 Ekskluzivna prodaja kuće od 970 m2 u Dobre Jovanovića 15. Kuća se nalazi na placu od 944 m2. Sastoji se od Su+Pr+2.... više
950.000€ (979 €/m²)
Bežanijska Kosa 2, Beograd
Izuzetno kvalitetna na mirnoj, prelepoj lokaciji. Gradnje je iz 2010. godine, Energoprojekt, uz dodatno renoviranje i adaptaciju - u kuću je... više
950.000€ (2 638 €/m²)
Jajinci, Voždovac, Beograd
Kuća sa pogledom na Avalu, nalazi se u lepoj i mirnoj ulici. Uređeno kultivisano dvorištem, bogato zelenilom, urađeno po planu i projektu arhitekte.... više
950.000€ (4 750 €/m²)
Batajnica, Zemun, Beograd
Prodaje se kuća bez završnih radova od 921m2 na 32ari placa u Novim Banovcima, PO+PR+PTK, na obali Dunava KO Batajnica. Sastoji se od više... više
800.000€ (868 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 92884, 6a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon(2), terasa(2), nov luks, ulaz dobar, novogradnja,... više
800.000€ (1 333 €/m²)
Avala, Beograd
Agencijski ID: 126187, 14a, struja, bazen, francuski balkon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking,... više
800.000€ (3 478 €/m²)
Bukulja, Aranđelovac
U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više
980.000€ (2 800 €/m²)
Herceg Novi, Herceg Novi, Herceg Novi
MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Nikole Ljubibratića, u kraju poznatom kao Topla 2, na Opštini Herceg Novi, Crna Gora, MAGNAT prodaje plac od... više
999.999€ (1 999 €/m²)
Višnjička Banja, Beograd
Agencijski ID: 86922, 12a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra,... više
849.000€ (943 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
U mirnom delu Lekinog brda na placu od 3,1ar nalazi se ova porodična kuća, PO + PR + I + POT, pvc stolarija. Kuća ima devet soba, četiri kupatila,... više
850.000€ (1 752 €/m²)
Višnjička Banja, Palilula, Beograd
Uknjižena kuća u mirnom deliu Višnjicke banje na parceli od 5 ari, idealna za porodicni život. Udaljena 7 km od centra grada. Površina kuce... više
850.000€ (1 972 €/m²)
Dobrota, Kotor
Agencijski ID: 99058, klima, terasa, uknjizen, parking. Kuca ima 180kv.prizemlje i sprat sa mogucnoscu podizanja visokog potkrovlja. Pomocni... više