kod kcv Novi Sad (741 oglasa)

Novi Sad, Sremska Kamenica, 100 m od Dunava, 4.0, 170m2, 436000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 132841, II/II, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. **PENTHOUSE IZ SNOVA** (ceo sprat) 170 m2 u jednom delu +2 PARKING MESTA.... više

436.000€ (2 564 €/m²)

  • 4 soba
  • 170m²
  • 2/2 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 350000€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102999 - Cena 350000 + 3% agencijska provizija. Na prodaju prostran i svetao troiposoban stan u kvalitetnoj zgradi iz 2020.... više

350.000€ (3 365 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 104m²
  • 2/6 spratova

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 375000€

Centar, Novi Sad

Negovana porodična nekretnina fantastičnog rasporeda, dvostrane orijentacije. Agencijska oznaka stana 1100990, cena stan je 375.000e plus 3... više

375.000€ (3 260 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 115m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 4.0, 250m2, 490000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 126977, IV/IV, lift. Prodaje se SAMO U BEOCITY!**PENTHOUSE U JEDNOM NIVOU** - LUX NOVO ODMAH USELJIV 250 m2. + 2 terase + 2 parking... više

490.000€ (1 960 €/m²)

  • 4 soba
  • 250m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 535000€

Centar, Novi Sad

Ekskluzivan četvorosoban stan u prestižnoj novoj zgradi – strogi centar! Agencijska oznaka stana 1102409, Novi Sad, Centar. CENA 535.000e sa... više

535.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 107m²
  • 5/7 spratova

Dvosoban stan 45 m² na Detelinari, Novi Sad, 4. sprat

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju je dvosoban stan površine 45 m², smešten na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Detelinara. Nalazi se na 4. spratu zgrade od... više

148.320€ (3 296 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Grbavica, Doža Đerđa, 4.0, 98m2, 285000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 116281, V/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se DUPLEX, 98m2, na Grbavici u mirnom i pristupacnom delu grada. Stan... više

285.000€ (2 908 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 5.sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 277500€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099474 CENA 277.500e + 3% agencijska provizija. Luksuzno namešten četvorosoban stan u blizini Master centra sa mogućnošću... više

277.500€ (2 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 111m²
  • 4/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, 60m2, prostran, dvosoban, sa odvojenom kuhinjom! +++ Agencijska oznaka 1102365 CENA 200.000 eura + 3% provizije. Na prodaju... više

200.000€ (3 333 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 3/7 spratova

Novi Sad, Telep, Somborska, 5.0, 94m2, 239000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 124282, V/, klima, lift, uknjizen, parking. **TELEP-DUPLEX** 94 m2, sa 4 spavace sobe + PARKING MESTO, LIFT moderan sa prelepim... više

239.000€ (2 542 €/m²)

  • 5 soba
  • 94m²
  • 5.sprat

LOKAL NOVI SAD, 825000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Odlična investicija. ULIČNI LOKAL NA BULEVARU EVROPE. Agencijska oznaka 8089730. Nudimo vam jedinstvenu priliku za kupovinu lokala ukupne površine... više

825.000€ (2 835 €/m²)

  • 291m²

Troiposoban stan NOVI SAD, 393880€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100586 CENA 393.880e + 3% agencijska provizija. Uknjižen troiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA... više

393.880€ (4 580 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 1/11 spratova