Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1699 oglasa

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1000500

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Dr Svetislava Kasapinovića. Izdvajamo iz ponude odličan dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Novosadskog... više

195.700€ (3 156 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4.sprat

Dvoiposoban stan na Limanu 4, 80 m², zgrada sa liftom, Novi Sad

Liman 4, Novi Sad

Prostran dvoiposoban stan površine 80 m², smešten na prvom spratu zgrade sa liftom na Limanu 4. Stan odlikuje funkcionalan raspored koji se... više

195.700€ (2 446 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 80m²
  • 1/7 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 196000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100605 - Cena 196.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se namešten stan na idealnoj lokaciji u centru grada u blizini... više

196.000€ (4 260 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Centar, Dušana Vasiljeva, 1.5, 46m2, 196000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 118804, I/IV, terasa, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen stan u centru,kod Riblje pijace,u mirnoj... više

196.000€ (4 260 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Dr Svetislava Kasapinovića, 3.5, 70m2, 196000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 108465, III/, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno funkcionalan cetvorosoban stan, iz hodnika se ulazi... više

196.000€ (2 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

196.024€ (2 840 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 69m²
  • 1/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

196.024€ (2 840 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 69m²
  • 2.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 196185€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101710 CENA SA PDV-OM: 196.185 e + agencijska provizija od 3%. Na svega deset minuta od užurbanog centra, nalazi se potpuno... više

196.185€ (2 255 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin –trosoban stan Novi Sad , cene su sa PDV om MOZE

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

196.250€ (2 156 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 197200€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1072712 - Cena je 197 200e + agencijska provizija. Uknjižen četvorosoban stan u kući sa tri stana u Petrovardinu. Objekat... više

197.200€ (1 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 197200€

Nova Detelinara, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka-1102434 CENA 197,200e + 3% agencijska provizija. Prodaje se potpuno NOV dvoiposoban stan, NIKAD USELJAVAN u neposrednoj... više

197.200€ (3 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, Hadži Ruvimova, 3.0, 58m2, 197200EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 130511, III/VI, lift, terasa. *LUX NOVI* - NEUSELJAVAN 58 m2, 3,0 - soban. PERFEKTAN! - LIFT. 2 klime. Dnevni boravak i trpezarija... više

197.200€ (3 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 3/6 spratova