Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1700 oglasa

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, jednosobni, dvosobni,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! cene su izrazene sa PDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne urbane... više

197.657€ (2 600 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 76m²
  • Prizemlje/1 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 198000€

Centar, Novi Sad

Centar, blizina Pesacke zone, Dunava...Agencijska oznaka stana 1098274. Porodicna cetvorosobna nekretnina koja pruza komfor. Duplex stan, koji... više

198.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 198000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100562. Cena stana 198 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. U ponudi stan na idealnom mestu na bulevaru - dvorišno... više

198.000€ (3 046 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1/8 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 198000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1089341 - CENA 198000 e + agencijska provizija od 3 %. Uknjižen trosoban stan u novijoj zgradi na Podbari. Samo u kuhinjskom... više

198.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.0, 65m2, 198250EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 128740, I/VIII, klima, terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja. Na prodaju odlican komforan dvosoban stan od 65m² na... više

198.250€ (3 050 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 1/8 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.5, 65m2, 198250EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 118921, I/, lift, terasa, uknjizen. Na trazenoj lokaciji, u neposrednoj blizini Betanije, Centra grada i svih vaznih sadrzaja,... više

198.250€ (3 050 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 198450€

Podbara, Novi Sad

PODBARA , NOV, LUX , DVOIPOSOBAN+++Agencijska oznaka 1062672. . CENA 198450E + agencijska provizija 3%Stan u osnovi ima dve sobe + dnevni boravak.... više

198.450€ (3 150 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 198800€

Bulevar, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka 1102487 - CENA 198.800 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se trosoban , namešten stan u blizini Bulevara i Futoške pijace.... više

198.800€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 198800€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100936 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju duplex stan u Centru, u blizini Futoške pijace, Bulevara,... više

198.800€ (2 581 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 77m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Devet Jugovica, 3.0, 71m2, 198800EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 130950, VPR/IV, klima, lift, uknjizen, parking, podrum, ostava. Na prodaju klasican trosoban stan u ulici Devet Jugovica. Stan... više

198.800€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – TROSOBAN STAN GRBAVICA – DVE SPAVAĆE SOBE – K

Grbavica, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – TROSOBAN STAN NA GRBAVICI – KOMPLETNO NAMEŠTEN – ODLIČNA LOKACIJA U ponudi je izuzetno lep i kvalitetno opremljen... više

198.900€ (2 968 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • vp/5 spratova

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 199000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099560 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju KOMPLET NAMEŠTEN četvoroiposoban stan na Adicama u... više

199.000€ (2 261 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 88m²
  • 2/3 spratova