Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1699 oglasa

Novi Sad, Adamovicevo naselje - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001104

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Laze Nančića. Odličan, uknjižen jednoiposoban stan nedaleko od Bulevara Evrope, Cara Dušana, Kliničkog... više

194.670€ (4 527 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 5/7 spratova

Novi Sad, Telep, Bulevar Patrijarha Pavla , 3.0, 60m2, 195000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 132322, I/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban, namesten stan. Na trazenoj lokaciji Bulevaru... više

195.000€ (3 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 195000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102171 - CENA 195000 + 3% agencijska provizija . Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom , kuhinja sa prirodnom ventilacijom,... više

195.000€ (3 362 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 5/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 195000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1095572. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Dvoetažni penthaus bez kosina sa pogledom na Frušku goru. U... više

195.000€ (1 839 €/m²)

  • 4 soba
  • 106m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Liman 2, Bulevar Oslobođenja, 2.0, 59m2, 195000EUR

Liman 2, Novi Sad

Agencijski ID: 107921, I/X, lift, uknjizen. Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Ukupna neto povrsina 62 m2, bez terase 56m2. Stan je renoviran,... više

195.000€ (3 305 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 1/10 spratova

Novi Sad, Grbavica, Doža Djerdja, 3.0, 67m2, 195000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 129456, VPR/III, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Vise informacija... više

195.000€ (2 910 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²

Novi Sad, Centar, Augusta Cesarca, 3.0, 58m2, 195000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 128518, V/, lift, terasa, uknjizen, parking, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan 58m2 u jednoj od najatraktivnijih lokacija... više

195.000€ (3 362 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Centar, KEJ , 2.5, 67m2, 195000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 124699, II/III, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban salonski stan u neposrednoj blizini Izvrsnog... više

195.000€ (2 910 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Centar, Temerinska, 3.0, 74m2, 195000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 117688, IV/. Prodaje se biznis duplex, 74m2, u centru. Uknjizen, vlasnik 1/1. Idealno za mini hostel, stan na dan... Posrednicka... više

195.000€ (2 635 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 4.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 195000€

Liman 2, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099921 Na prodaju klasičan dvosoban stan na Limanu 2, renoviran, sa pogledom na Limanski park. PRODAJE SE KOMPLET NAMEŠTEN.... više

195.000€ (3 305 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 1/10 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvosoban stan ID#1001101

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Žarka Vasiljevića. Uknjižen renoviran dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone,... više

195.200€ (4 539 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 195700€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1095377- Uknjižen dvosoban stan na veoma atrkativnoj lokaciji u neposrednoj blizini Dunava i pešačke zone. Mirna lokacija... više

195.700€ (3 057 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 1/5 spratova