Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1714 oglasa

Novi Sad, Rotkvarija, Kraljevića Marka, 2.5, 51m2, 152000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 131296, I/, lift, terasa, garaza, parking, podrum. **Prodaje se odlicno renoviran dvoiposoban stan od 51m² na mirnoj lokaciji... više

152.000€ (2 980 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Čmelika, 3.0, 75m2, 152000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 103777, VI/VI, lift, terasa, nov, stambena zgrada. Prodaje se izuzetno atraktivan stan od 75.5m2 na jednoj od najtrazenijih lokacija... više

152.000€ (2 026 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 6/6 spratova

Prodajem dvoiposoban stan Novi Sad-Rotkvarija

Rotkvarija, Novi Sad

Prodajem dvoiposoban stan 51m2. Stan se sastoji se od dnevnog boravka i još dve spavaće sobe,poseduje terasu kao i pripadajuću ostavu u podrumu. Nalazi... više

152.000€ (2 980 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 152000€

Bulevar, Novi Sad

Trosoban stan smešten u 66 m2, koji lako može postati i troiposoban vrlo lako. Odmah useljiv. Agencijska oznaka stana 1101057, CENA 152 000... više

152.000€ (2 303 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 5/8 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, lux stanovi od 50 do 156 m², odlična l

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, u ekskluzivnom zatvorenom luksuznom kompleksu koji se gradi u mirnom vikend naselju Popovica, svega četiri... više

152.865€ (3 057 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 1.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

152.955€ (3 399 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 153000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102523 - Cena 153.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se odličan, potpuno namešten jednoiposoban stan na Bulevaru od... više

153.000€ (3 122 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 153000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102587, cena nekretnine je 153.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Stanica, 56m2, dvosoban, drugi sprat. Prelep... više

153.000€ (2 732 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/10 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 153000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101541. CENI JE 153000E+3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. U prodaji dvosoban stan na Grbavici od 51m2 . Stan se sastoji od ulaza,... više

153.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 5/7 spratova

Novi Sad, Centar, Filipa Višnjića, 2.0, 51m2, 153000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 118587, II/. Prodaje se stan, 51m2, na Podbari. Posrednicka provizija 3. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

153.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

Trosoban stan PETROVARADIN, 153300€

Gradic, Novi Sad

Gradić Petrovaradin, deo kuće , sa garsonjerom .Agencijska oznaka 1098745. Prodaje se deo kuće u samom gradiću . Sastoji se od stana na sprati... više

153.300€ (2 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1/1 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

153.736€ (1 708 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 1/2 spratova